Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl , albo inne Mirki od #iptv #kodi #telewizja #telewizory mam teraz całkiem sprawną listę m3u działa na #tivimate jak złoto. No ale jutro przychodzi nowy #lg #oled , a ja mam fetysz upraszczania rozwiązań technicznych. Stąd pytanie. Czy istnieje jakakolwiek szansa, żeby iptv była odbierana przez telewizor jako normalne kanały TV, bez konieczności wchodzenia w osobną aplikację? Wiecie o co chodzi? Jakiś może moduł cam odpowiednio zaprogramowany, albo sprytny programik który wmówi telewizorowi, że ta lista m3u to tak naprawdę telewizja naziemna....cokolwiek?

Jeśli nie: jaki program do iptv na LG?
  • 13
żeby iptv była odbierana przez telewizor jako normalne kanały TV, bez konieczności wchodzenia w osobną aplikację? Wiecie o co chodzi? Jakiś może moduł cam odpowiednio zaprogramowany, albo sprytny programik który wmówi telewizorowi, że ta lista m3u to tak naprawdę telewizja naziemna....cokolwiek?


@qjava: nope. W niektórych apkach można ustawić autostart po prostu, będzie pierwsze co ruszy jak włączysz TV.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@archi3: no właśnie nie chce, w sumie właściwie nie oglądam telewizji, to bardziej dla moich rodziców/teściów jak przychodzą do wnuków na opiekę;) old ways never die.
A mnie będzie wkurzać, komunikat, że kanały niezalrogramowane ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnmorra: właśnie zainstalowałem tą app na moim TV ale wszytskie kanały się buferuja co kilka sekund. Podłączyłem TV kablem aby nie był to problem z szybkością Internetu ale nie pomogło to. Masz na to jakieś rozwiązanie?
@drGreen: hmm teoretycznie to nie może być wina apki. jak wcześniej odbierałeś iptv? przez tvboxa? może zainstaluj na boxie ta aplikacje to bedzie wiadomo czy to nie przypadkiem jakis problem z telewizorem. ew. sa aplikacje jeszcze alternatywne dla siptv na telewizory np. ssiptv lub home iptv. dostawca iptv teleewidenie?