Wpis z mikrobloga

@Ostry_Sens: no było by chyba spoko ew media po pół i ew do raty coś i to w dwie strony działa. Nie wiem co za pomysł na płacenie za meble etc. Tez jakoś dziwnie to brzmi że jak zostaną małżeństwem to hajs z wynajmu tylko jego xD
@SmutnyKowboj "Jakoś dziwnje brzmi" to nje jest argument.
Owszem mieszkanie się zużywa. Wyibraź sobie jaka jest chira sytuacja na rynku mieszkań jak właściciele zostawiają puste nie wynajmowane żeby stały. Ja jestem zdania, żeby nie oceniać tych układów. Jak za darmo to przecież jest sponsoring i praktycznie #!$%@?. I 350 zbulwersowanych kukoldów linczuje typa. Skąpa sucz i tyle. Media na pół. Dobre sobie.
@Ostry_Sens: nie no nie linczowal bym ale nie wydaje mi się to jak opisała to autorka normalne. A, że się zużywa to wiem. Jednak no jakbym miał swoje mieszkanie to różowa rachunki na pół i tyle. To tak jakby różowa chciała jechać gdzieś moim samochodem a ja kazał jej zwrócić za amortyzację zawiechy i klocków.
Przecież ona chce płacić, jak coś się zepsuje tezy, na nowe meble też. To jaki to sponsoring?
Przed ślubem różowa ma utrzymywać mieszkanie. Po ślubie żadnych korzyści dla różowej. Toż to brzmi jak wynajem- odstępne dla właściciela. Korzysta tylko właściciel.
@wiedzmaa Obie strony zyskują jak podpisują umowę, bo przecież się nie podpisuje czegoś na czym tracisz. Właściciel ma pieniądze, a ty dach nad głową.
Jak dla mnie to niech umawiają się jak chcą. Optuję za tym, żebyście się nie #!$%@? w czyjeś sprawy pochopnie wydając osądy. "Hehe zjeb rzuć go" 400 lajków. Nie wiadomo co to za mieszkanie. Może 1000 to trochę dużo, ale same media to x.d. Wynika, że wciąż mniej
@Ostry_Sens czynsz, woda, gaz i prąd na północy kraju to ok 800 zł właśnie :P
Ale skoro planują ślub to może ustanowienie współwłaścicielem różowej i opłaty wspólne i obowiązek utrzymania mieszkania wspólny
Oboje nie tracą. Jak niebieski chce tylko dla siebie to niech sam łoży.
Ślub zmienia sporo z prawnego punktu widzenia. Różowa przed jest traktowana jak obca, po ślubie w razie wypadku musi zająć się chorym niebieskim, praw do mieszkania nie