Wpis z mikrobloga

@stefan_pompka: wyłącznik jest, filtr lc jest, ale przedłużacz domowy przyczajony w listwie? dla mnie to ostra prowizorka. liczyłbym na jakieś dedykowane rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@tomix: witamy nowoinformatyka ew. nowotechnika. Tak bardzo nieświadomy świeży nieznający się, jeszcze nie rozpakowany z pudełeczka szyderczy. Zobacysz jak sam sobie acary zaczniesz robić bo ci nie będą pasować te kupne
  • Odpowiedz
@tomix: ps teraz widzę, zes student to nie #!$%@? że masz sto lat doświadczenia i bycia w branży xD zobaczył acara w listwie rackowej i beka co nie miara heheszky studenckie xD
  • Odpowiedz
@Aberworthy: zapewne nie dorastam do pięt @Aberworthy, który zęby zjadł, a z pudełeczka wyrósł jeszcze w epoce kiedy posix był ujemny ;p

ps. jak widać nie wszystko co polskie jest dobre. listę założyłem, ale szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia z drugiej strony. gdzie dwie oprawki bezpiecznikowe były szeregowo podłączone pod jeden przewód.
  • Odpowiedz
@tomix: wiedz, że nawet do podeszw mi nie dorastasz jak juz mamy być szczerzy ale nie w tym rzecz xD jeszcze się naogladasz dziwnych patentów a potem stwierdzisz że to nie takie głupie
  • Odpowiedz
@tomix: czy gdzieś łbie mówiłem że to co pokazałeś na zdjęciu to jedyny i prawilny sposób? Przywykaj też do takiego widoku i tyle, jeszcze trochę i mało co będzie cię szokować
  • Odpowiedz
@Aberworthy: to było głównie do Felonious_Gru i jego pytania. pracuję w "branży" od 8 lat, w korpo, gdzie tym samym sprzętem zajmują się wręcz randomowi ludzie i nikt o nic nie dba bo nie ponosi za to bezpośredniej odpowiedzialności, a studiować mogę na trzecip stopniu - brałeś to pod uwagę? ;) uwierz mi, że widziałem już wiele, włącznie z ustawieniem raka pod klimatyzatorem, puszczeniu światła pod wykładziną dywanową, albo jak
  • Odpowiedz