Wpis z mikrobloga

12 minut WTF

Co to się staneło się? Chyba pierwszy raz mam takiego zonka czy właśnie skończyłem grę, albo właśnie wszedłem dopiero na jakiś dokokszony poziom metagry i nie potrafię znaleźć jakiejś poszlaki. Wpadłem w jakąś pętlę xDDD

Czekałem na gierkę odkąd zobaczyłem zapowiedź na e3 2019. Spodziewałem się jednak czegoś więcej z większą ilością ścieżek i bardziej rozbudowaną relacją między bohaterami( i jeszcze pompowało to oczekiwanie ta obsada aktorska), ale ogólnie tytuł jest dobry, kameralny, ale dobry. Muszę dodać, że momentami skrypty bywają drażniące i wydaje mi się, że trzeba iść drogą jaką zaplanował autor. Spotkałem jednego buga.

Spoko gierka jak ktoś ma wolny wieczór, czy dwa. Plot twist jest hmmm... interesujący. Trochę zabrakło mi jakiegoś nakreślenia dlaczego dzieje się to co się dzieje i przez to zakończenie pozostawia niedopowiedzenia i pewnego rodzaju niedosyt.

Ogólnie polecam sprawdzić jak ktoś ma game passa. Solidna przygodówka

#gry #12minut #twelveminutes
Maneharno - 12 minut WTF

Co to się staneło się? Chyba pierwszy raz mam takiego zon...

źródło: comment_1629486166kqkG17WUrTWHZ7vAw36kc5.jpg

Pobierz
  • 1
@Maneharno przeszedłem, gra na pełno bugów (chyba pierwszy raz w karierze wrzuciło mnie w tekstury w przygodowce XD, do tego zbugowalo mi się zakończenie), gdzieś od drugiej połowy zagadki polegają na idealnym trafieniu w to o co chodziło autorom, ton wypowiadania i dane dialogi często nie pasują do tego co przed chwilą działo się na ekranie, błędy w grafice.

Pomyl wspaniały, wykonanie mocno średnie.