Wpis z mikrobloga

via Android
  • 5
@Gon70 nie mam pojęcia. Znalazłem na starym telefonie screena. Bardziej chodziło mi żebysmy przypomnieli sobie te cudowne chwile jeszcze raz, niż kto to wrzucił.
  • Odpowiedz
@Bizancjum: pamiętam, że potem okazało się że mediana wieku zgonów to 85 lat xD
Dziadki na koronagrypę poumierali i gównoburzę rozkręcili. Co zabawne zwalali wtedy tam na jakiś mecz gdzie dziesiątki tysięcy ludzi było, co w ogóle się na zgony nie przełożyło.
  • Odpowiedz
@kynx: @SpasticInk: Pamiętam, że te wojskowe ciężarkówki były wałkowane z samego początku pandemii. Jak podają statystyki Google w tamtym okresie we Włoszech odnotowywano ok. 700 zgonów dziennie w absolutnym maksimum.

U nas okres z max. 700 zgonami na dzień przypadł dwa razy - wiosną 2021 i jesienią 2020 xDD Była jakaś sraka o to, wojsko wynosiło trupy na pakach? Oczywiście, że nie xD To utwierdza mnie w przekonaniu:
  • Odpowiedz
  • 38
@kynx a telefon od płaczącej polki z Włoch, która mówi o ludziach leżących na ulicach, że lekarze wybierają komu pomoc a kto umrze... Jaja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kynx: to byli czasy. Na szczęście wytrzymaliśmy te dwa tygodnie lockdownu dwa lata temu i już jest od dawna normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz