Wpis z mikrobloga

@VirusX: to też fakt. Ale w rękach wielorybów pozostaje nadal około 12% circulating supply, czyli jakieś 60bilionów.
Szczerze, to wolałbym żeby duzi się tego pozbywali na tych poziomach, generując większe spalanie i redystrybucję.
No ale oni nie są głupi i nie będą się wysypywać jak do końca roku jest taka zajebista roadmapa!
@farmer7: @VirusX: @mr_ponglish: Już jakiś czas temu pisałem i się powtórzę, od konrefencji w Miami jakiś łeb z 37T się wysprzedawał i robił zrzuty po 1,2-1,5kk usd przez co kurs dostawał tak w dupę, na ten moment ten gościu ma "tylko" 2T więc na tym etapie pewnie zostawia sobie to na przyszłość i kurs powoli będzie rósł w górę. Gdyby nie on to kurs nigdy by nie spadł poniżej
@farmer7: Ogólnie była stypa, problemy z obrazem i dźwiękiem, ten brodaty #!$%@?ł taką maniane że zarzucali mu że biegał na dragach, kilka obietnic z połączeniem z jakimś systemem płatności w przyszłości, tak w skrócie. Potem były jakieś stypowate AMA że od pewnego momentu zaczęli je nagrywać zamiast improwizować na żywo bo źle im to wychodziło.
Miami nie widziałem, dołączyłem później. AMA na żywo, to nie taka prosta sprawa, tym bardziej że ich oglądało paredziesiąt tys. ludzi. Wtedy to był 2-3 miesiąc ich istnienia, potem ktoś na redditcie zasugerował zeby te AMA nagrywać i odtwarzać, przynajmniej w jakiejś części. Kolejnym krokiem było zatrudnienie PRowca który ogarnie ten bajzel. Dobrze to zaczęło wyglądać ale złapali Covid i nagle komunikacja zamarła na parę tyg. to było słabe, do tego ten