Wpis z mikrobloga

@turkuc_podjadek: Nooo, szpachla do drewna tylko.
Ja bym dodatkowo wbił tam ze dwa małe gwoździki tapicerskie (tak żeby łebki odstawały ale nie wychodziły poza obręb bryły) żeby tą szpachlę wzmocnić, żeby nie odpadła jak znów jebn*iesz czymś w to samo miejsce.
  • Odpowiedz
Echhhh, typowy Wykop:
- hej, czy znacie kogoś, kto może mi naprawić XYZ?
- sam napraw, to bardzo proste!

:D

Ale może ja w tym czasie wolę sobie popracować nad swoją robotą, a naprawę zlecić komuś, kto mi to ogarnie szybciej i lepiej :D

Oczywiście dziękuję za fachowe porady, żeby wbić gwoździki albo kupić zaprawę szpachlową, ale ja po prostu szukam kogoś, to może to zrobić za mnie :D Tak jak można
  • Odpowiedz
nikt ci tego nie zrobi, bo nie opłaca się jechać do klienta na robotę za 10zł, bo wstyd wziąć więcej za takie gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Bzdura, takie usługi się zupełnie inaczej liczy, tym tokiem myślenia, nikt by nie przyjechał wymienić gniazdka elektrycznego, czy węża w pralce, bo to 10 minut roboty i wstyd za to wziąć jakąś większą kwotę.
  • Odpowiedz
Może inaczej - ile byłbyś skłonny zapłacić za taką naprawę?


@wogx: 150 zł z materiałami wydaje mi się w porządku zapłatą, ale jeśli się mylę, to daj znać.

dlaczego odebrałeś #!$%@?ą paczkę?


@cranberry250: @ludex: To był mój transport dzwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

panie, 250 zlociszy i jestem u kierownika w najbliższym wolnym terminie w moim kalendarzu.


@zulimazuli: 150 zł i jesteśmy dogadani :)
  • Odpowiedz