Wpis z mikrobloga

  • 0
Dwa pytania odnośnie polskich samochodziarzy:
1) dlaczego za każdym razem zachowując bezpieczny odstęp znajdzie się bohater, który wejdzie w te lukę niezależnie od prędkości?
2) nad czym można się zastanawiać mając już zielone światło? #samochody #motoryzacja #polskiedrogi
  • 5
  • Odpowiedz
1) dlaczego za każdym razem zachowując bezpieczny odstęp znajdzie się bohater, który wejdzie w te lukę niezależnie od prędkości?


@Dk94: bo robak widzi miejsce, to się wpycha, nawet między dwa tiry. Kwestia braku umiejętności/mentalności

2) nad czym można się zastanawiać mając już zielone światło?


@Dk94: jw. kwestia umiejętności, niektórzy zaśpią i dopiero szukają jedynki. Dlatego w automacie nawet ruszając delikatnie zawsze zostawiam z tyłu wszystkich
  • Odpowiedz
@Dk94:
1) Szanuj miejsce na drodze, nie zostawiaj odstępów!
1A) Szanuj kolejkę i nie pozwól jeździć dwoma pasami!
2) a) czy szwagier (jak @gomjeden uprzedził)
b) czy to na pewno dla mnie zielone (acz chyba tu więcej tych, co się nie zastanawiają nad tym)
c) czy na pewno wcisnąłem dobrze sprzęgło,
  • Odpowiedz
@Dk94 jak się nie siedzi komuś na dupie to idioci myślą, że to miejsce jest zrobione dla nich xD Jedyne rozwiązanie, to przybliżenie się do samochodu poprzedzającego jak janusz zaczyna wyprzedzać żeby się nie mógł zmieścić (ale jest to nie do końca zgodne z przepisami). Ja tak robię tylko jak jest zatłoczona droga, jak jest pusto, to daję się normalnie wyprzedzić.
  • Odpowiedz