Wpis z mikrobloga

@Matula11 Reforma emerytalna to jedna z wielu bardzo dobrych decyzji na jakie rzad socjalistow nigdy by się nie odwarzyl. Wy pisowcy tego nie rozumiecie, bo wy tylko byscie rozdawali pieniadze na lewo i prawo aby kupic glosy wyborców, nie myśląc o konsekwencjach.
Nie chce mi się reszty tłumaczyć, bo ty piszess tutaj za pieniądze, a ja nie mam ochoty wyjaśniać trolla. Tylko Donald Tusk, prawdziwy mąż stanu.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: ale co mają do rzeczy spotkania międzynarodowe XDDD, jeżeli ci tak na tym zależy to spójrz jakie świadectwo wystawia nam kaczyński przed unią i ameryką(nie mówiąć o tym, że kaczyński nie był nigdzie poza ZSRR po liceum, chyba że mówisz o Lechu), jeżeli masz zamiar punktować to że komorowski podał rękę Obamie na tak zwaną "szuflę" to radzę ci zdjąć klapki z oczu
  • Odpowiedz
ale co mają do rzeczy spotkania międzynarodowe XDDD


@zxc21: OP napisał, ze wrzucamy tu Polaków za których jest nam wstyd.
To przed kim jest ten wstyd jeśli ktoś nie jest w ogóle znany gdzie indziej niż w Polsce? Przed kim miałbym się wstydzić za Kaczynskiego?
On jest dla mnie po prostu żenującym śmieciem ale nie czuję ani trochę wstydu bo nie ma przed kim.
  • Odpowiedz