Wpis z mikrobloga

Gdzie kupujecie koszulki na rower (w miarę budżetowo)? Decathlon, aliexpress? Jak tak patrze spexcela czy riona to widzę opinie, że potu nie odprowadzają, że silikonowych gumek antyobciągowych nie ma itp. Chyba kupię coś z decathlona za stówe koniec końców, ale chętnie się zainspiruję pomysłami jak macie jakieś.
#szosa #rower
  • 25
  • Odpowiedz
@piesnababy: sama koszulka i rękawki przy tej temperaturze to mało. Ja dzisiaj zrobiłem 64 km przy średnio 15*C w koszulce termicznej z długim rękawem i na to koszulka z krótkim i pod koniec było mi już mało komfortowo, wręcz zimno. 10*C to już bluza i to dobrej jakości aby oddychała i odprowadzała pot.
  • Odpowiedz
@Baczy: to w ogole jest sens kupowac koszulke skoro jesien idzie? Moze lepiej zainwestowac w bluze od razu? Po co mi koszulka ktora bedzie lezec w szafie przez najblizsze pol roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piesnababy: tak, teraz po kilku dniach testów tylko się w tym utwierdzam. Plus attiq jest też taki, że po iluś tam wydanych $$ dodają kilka % rabatu do kolejnego zamówienia
  • Odpowiedz
@piesnababy: a to już sam musisz stwierdzić co jest Ci bardziej potrzebne na obecną chwilę. Weź pod uwagę to, że każdy z nas też inaczej odczuwa temperaturę.
  • Odpowiedz