Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim z tagu #rolki
Chciałem zapytać czy na początek przygody wystarczy najtańszy kask od Oxelo i najtańsze ochraniacze czy może kupić od razu coś droższego? Jeszcze nie kupiłem rolek, nigdy też nie jeździłem, ale czytając tag poczułem się zachęcony. Piszę z anonima bo nie mam konta. Z góry dzięki za pomoc i miłego dnia życzę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611cb2c8f81bf9000b2c73d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
Mi te ochraniacze półtora roku wytrzymały zanim rozerwały mi się te na nadgarstek, wiec spoko. Na minus jest to ze jak chcesz założyć na kolana to musisz zrobić to przed założeniem buta. Kask mam inny ale ten w sunie wydaje się trochę gruby, ale za ta cenę raczej nic lepszego nie znajdziesz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Całe życie jeżdżę bez ochraniaczy, ale jako dziecko uczyłem się upadać, więc jak umiesz upadać to jesteś względnie bezpieczny. Grożą ci drobne stłuczenia i otarcia skóry, ale im szybciej tym ryzyko poważnego urazu większe.

Polecałbym ochraniacze na dłonie/nadgarstki i kask. Reszta wg mnie zbędna, ale to pod warunkiem, że umiesz upadać. Ubranie zbroi daje zbyt wielką pewność siebie i możesz się przez to wpakować pod auto np.