Wpis z mikrobloga

Dobry. Mam problem z HENem. Wczoraj jeszcze wszystko legancko tego działało, a dzisiaj podczas uruchamiania HENa zawiesza on konsolę. Jak w końcu uda się go włączyć po kilku próbach to zaś uruchomienie Multimana zawiesza konsolę i to do takiego stopnia, że nic poza wyjęciem wtyczki z gniazda nie pomaga. Próbowałem wgrać oryginalne oprogramowanie z USB ale wyświetla komunikat o braku plików, a z trybu serwisowego konsoli wyskakuje informacja o sprawdzaniu plików i sobie tak może sprawdzać i trzy dni i nic zero reakcji. Czy pełny format ten trwający 3h przywróci oryginalne oprogramowanie sprzed wgrania przeróbki? Czy może mam sprawdzić coś innego?
#ps3 #playstation3 #hen #homebrew #cfw #multiman
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamilek2323: tryb serwisowy powinien czytać pendrive bez względu na to co nadpisał HEN. Poza tym HEN to nie CFW, to nadal ori soft tylko exploitable, więc do momentu jego aktywacji konsola powinna zachowywać się tak jak ofw.

Zacząłbym od sprawdzenia pendrive , ewentualnie zamiana portów
  • Odpowiedz
@adrjenq: @wtf2009: Sprawdziłem wszystko kilkanaście razy i nic nie chciało ruszyć na instalacji OFW. Zrezygnowany wrzuciłem HFW w innej wersji niż miałem i nagle wszystko zaczęło działać tak jak powinno. Nie mam pojęcia o co chodzi ale teraz już działa także temat zamknięty xD
  • Odpowiedz