Wpis z mikrobloga

@steemm: ja #!$%@?, a kto powiedział, że mnie nie stać? jak jesteś taki bogaty, że kupujesz gry w ciemno, to proszę bardzo

po co mam wydawać 100zł na grę, którą być może odłożę na półką po kilku godzinach gry? a jak mi się spodoba, to kupię oryginał dla chociażby multiplayer'a czy innych ficzerów

wielki pan bogacz, który muzyki słucha tylko z oryginalnych płyt, filmy tylko w kinie i na DVD, a
@GdzieJestBanan: trollowi nie przetłumaczysz. Sam mam ochotę na tą grę, ale nie widzę dużych zmian względem poprzedniej wersji którą mam oryginalną. Ściągnę pirata, pogram z godzinę i stwierdzę czy usunąć czy lecieć do sklepu, ale jestem piratem, bo chce wiedzieć czy pieniądz jest warty produktu o_0
@GdzieJestBanan: w sieci jest dostępny crack do multi ściągnij go i będziesz mógł zmienić imię i nazwisko kierowcy no i jak będziesz chciał będziesz mógł pobrać przez neta, jest problem bo jednym działa a innym nie :P
@ZmutowanaFrytkownica: @GdzieJestBanan: Nie twierdzę że jestem święty, ale po prostu skończcie usprawiedliwiać piractwo. Każdy ma jakieś powody jeden lepsze drugi gorsze ale nie ma usprawiedliwienia od kradzieży. BTW: Muzykę i filmy można ściągać na własny użytek, o grach nic takiego nie ma.

"Kupuje gry oryginalne po ich przetestowaniu, bo w tych czasach branie gry w ciemno to głupota."

Aha, czyli jak chcesz sobie kupić powiedzmy kino domowe, ale nie wiesz
@zlotybin: idę do sklepu, sprzęt jest wystawiony, mogę go oglądnąć i poprosić sprzedawcę żeby go odpalił , wiem jak brzmi, działa. Co prawda to jest sklep, a nie mieszkanie więc będzie brzmieć inaczej, ale przynajmniej słyszę różnicę pomiędzy innymi. Kupowałem ostatnio słuchawki. Przymierzyłem czy są wygodne, podłączyłem do telefonu i stwierdziłem, że są odpowiednie i je kupiłem. Auto też kupujesz bez wcześniejszej jazdy próbnej i bez sprawdzenia czy wszystko z nim
@zlotybin: #!$%@? argument, bo znam sklepy w moim mieście, które pozwalają przetestować dany sprzęt. ;) Poza tym, serio - porównujesz grę za 200zł do kina domowego za 1000zł?

Ja piractwa nie usprawiedliwiam, ale było już kilka takich gier, w które utopiłbym ciężko zdobyte pieniądze. Jak będzie mnie stać, to będę kupował gry w ciemno. I tyle. ;)

@ZmutowanaFrytkownica: Demo też nie zdaje egzaminu... Twórcy powinni wydawać coś w rodzaju triala
@GdzieJestBanan: bardziej mnie #!$%@? brak demo typowych gier multiplayer, no oprócz Battlefield 4 Beta dzięki któremu wiem, że zaoszczędzę pieniądze :D Pamiętam jak wyszło demo multiplayer Medal of Honor Allied Assault Spearhead w którego grałem dłużej niż w pełną wersję :D Nie mam wyboru, muszę spiracić żeby sprawdzić czy producent nie chce mnie zrobić w balona. W grach sieciowych często tego nie mogę zrobić i to mnie #!$%@? :/