Wpis z mikrobloga

Siedzą tutaj sami specjaliście i fachury z zakresu #perfumy - moja żona ma urodziny (29) i lubi zapachy z nutą cytrusów. Co możecie polecić tak do 150 zł?

Tylko tak bez przesady, że 5 ml za 200 zł :P No i gdzie kupować bo nie brak głosów, że niektóre sklepy lecą w przysłowiowego Kukiza.
  • 16
@hakeryk2: W belce tagu znajdziesz poradnik, zajrzyj tam. Osobiście bym pewnie wybrał coś z rodziny Aqua Allegoria, typu Mandarine Basilic, Passiflora etc. tylko z nimi musisz się liczyć z tym, że dosyć szybko znikają.
@Slejpnir: Zaryzykowałem i wziąłem ten co poleciłeś :) Faktycznie mało urodziwa butelka ale nie o to chodzi w perfumach.

Dziękuje za pomoc. P.S Czy istnieje jakaś alternatywa dla Gucci Pour Homme II? Kiedyś je miałem i były cudne a teraz ciężko je zdobyć.
@hakeryk2: Hanae mori him - bardziej cynamonowa wersja GPH2, całkiem przyjemne parametry. Za cenę do 100zl naprawdę warto. Czasem można wyrwać odpakowane flakony na notino za 85zl więc najlepiej jest ustawić powiadomienie na perfumehub i czekać