Wpis z mikrobloga

@Tibor: @gimnazjumqqq: @PABLO__ESCOBAR: @euklides: @PonuryKos123: @Imperator_Bazantow: Powstały dwa mega fejki dotyczące inceli z wykopu. Pierwszy, że społeczność wykopu podrzucała talibom dane sex-streamerek. Jedna osoba wrzuciła tylko screnna z chana, ale to nie przeszkodziło pewnym środowiskom atakującym przegrywów zrobić z tego gównoburze. Drugi fejk, to że roshida55 działał. Sam temu zaprzecza, takiego fejka każdy może zrobić i podpisać danym nickiem, żeby zrobić wokół niego smród
  • Odpowiedz
Pierwszy, że społeczność wykopu podrzucała talibom dane sex-streamerek. Jedna osoba wrzuciła tylko screnna z chana, ale to nie przeszkodziło pewnym środowiskom atakującym przegrywów zrobić z tego gównoburze.


@Mescuda: ta, na podstawie tego jednego obrazka w niedzielę pełne miłości tęczowe wykopki i feminazistki się zesrały, obrzucając przegrywów i inceli pomówieniami i innymi miłymi słowami. Jednym słowem łyknęły zarzutkę chanów bez popity. XD
Cóż, człowieka poznaje się po tym, jak traktuje innych.

Tu
  • Odpowiedz
@Mescuda To że typ zaprzecza to żaden dowód na niewinność to zweryfikują odpowiednie organy. Poza tym jego wersja obrony jest podana w artykule. Co do pierwszego to pominąłeś wpis blackfridaya który chwalił się zgłaszaniem i dostał osiemdziesiąt plusów i też mam nadzieję że służby to sprawdzą.
  • Odpowiedz
Co do pierwszego to pominąłeś wpis blackfridaya który chwalił się zgłaszaniem i dostał osiemdziesiąt plusów i też mam nadzieję że służby to sprawdzą.


@Tibor: Ta, wykop - poważny portal zinfiltrowany przez cyberoddział Talibów. XD. Gdzie każdy przegryw ma kontakt do swojego afgańskiego oficera prowadzącego.
Błędem @blackfriday było to, że nie dodał "( ͡° ͜ʖ ͡°)", bo najwyraźniej niektórzy biorą zarzutki wykopowe na serio. Mam nadzieję, że zgłosiłeś
  • Odpowiedz
@Tibor: Tego wpisu Blackfridaya nie widziałem nawet, nawet gościa nie kojarzę z przegrywu. Już kawał czasu siedzę na tych hasztagach i nie spotkałem żadnego incela który pochwalał to zachowanie w afganistanie
  • Odpowiedz