Wpis z mikrobloga

Wy tak na poważnie Wykopki? Sikorski, Tusk? Kto następny? Kopacz? Schetyna? To są Wasi idole? XD
Ja rozumiem, że tak sku*ałego rządu nie było odkąd Boleg sam komunę ubalył, ale naprawdę tak ciężko pojąć przez tyle lat rządów PiS i PO, że jak chodzi o ekonomię to jest ta sama szkoła starych ziomków z AWS? Kwota wolna od podatku wciąż jest na śmiesznym poziomie, są afery, jest nepotyzm (choć faktycznie za PIS dużo większy i bardziej widoczny), podatki i opłaty są coraz wyższe i coraz to nowsze, prawo tak wtedy jak teraz jest pełne absurdów, w sądzie nie zawalczysz skutecznie o swoje prawa w pracy.

Pamiętam swoją frustrację gdy wyjeżdżałem z kraju za lepszym życiem, bo zap
*dalanie na wynajem mieszkania i jedzenie mi się "znudziło".
Wy naprawdę k*a sądzicie, że ponowne wybieranie PO cokolwiek zmieni? XD Ta biurokratyczna hydra zajeżdżała nas tak wtedy jak i teraz i stoi jak stała - i będzie stała jak wybierzecie PO. Tusk wydymał nas na gadki o zielonej wyspie po czym przefarbował się z kapitalisty na socjal demokratę i wygląda na to, że teraz wykręci podobny numer. To jest k*a niewiarygodne, że prawdopodobnie znów im to wypali xD
Wygląda na to, że niestety Stonóg miał rację.
Wołajcie w 2025.
#tusk #kaczynski #pis #po #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #4konserwy #neuropa
  • 165
  • Odpowiedz
@kapazgon: na tego, kto będzie miał najbardziej liberalny program gospodarczy, a na te chwilę jest to Konfederacja.
Wychodzę z założenia, że jeśli w kieszeni największemu lewakowi ostanie się więcej polskich złotych, to tematy typu aborcja będzie można bezproblemowo sobie rozwiązać za poludniowa granicą, choć sam jestem przeciwny takim rozwiązaniom. Generalnie jest to najbardziej zbieżna z moim światopoglądem opcja w tej chwili, choć nie ukrywam, że przydałaby się opcja odrobinę bardziej liberalna
  • Odpowiedz
@crowfire: spokojnie neuropku. Generalnie to nawet Janusz, który czasami pierd**nie taka pierdołę, że ręce opadają, jest złotousty w porównaniu do tej zakłamanej bandy duopolu.
  • Odpowiedz
@Disky: btw - nie wiem gdzie wyjechałeś za granicę ale myślę, że ładne klapki masz na oczach, że jeszcze wierzysz w dobrą Polskę za Twojej kadencji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uwielbiam: widzisz - odkąd sledze scenę polityczną, a to jakiś 10ty rok, są dużo bardziej konswekwentni i prawdomówni niż reszta sceny politycznej. Praktycznie bez porównania.
  • Odpowiedz
@uwielbiam: możliwe. Trzeba by Jackowskiego spytać ()
Bazując jednak na tym co widzę w ciągu ostatnich lat prawdpodobienstwo zdaje się być dużo mniejsze niż w przypadku np. PO.
  • Odpowiedz
@uwielbiam: ale generalnie to nikomu nie ufam do końca. Nauczyła mnie tego Platforma z Tuskiem na czele właśnie. Co by nie mówić - PiS rozpie**ala nasza gospodarkę tak jak obiecywał (,)
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: to zależy. Szczerze to jestem przeciwnikiem wychylania się przed szereg. Po cichu liczę, że ten socjalistyczny konstrukt w końcu pie****nie I wrócimy do czegoś na kształt EWG. Co by nie mówić dyrektywy UE służą głównie Niemcom co pokazuje choćby przykład NS, ale też i naszego rynku. Jest to jednym z powodów, przez które wydarzył się Brexit
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
@Disky: patrz jak zgadłem. Nie ma to jak kopiuj wklej sebix na emigracji #!$%@?ący ehy i ahy o konfie i wyzywający w pierwszym zdaniu wszystkich innych od neuropów
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: teraz mówisz o przyczynach wyników głosowania. Ja mówię o najgłośniej podnoszonych przez polityków wątkach.
No i o ile kojarzę to polski hydraulik to mem, ale we Francji, a nie UK :)
  • Odpowiedz
@crowfire: skoro już sobie użyłeś to możesz zebrać rzucone pod nogi kopiejki i przejść do następnego wątku ( ͡º ͜ʖ͡º) pierwszym komentarzem były Twoje z dupy insynuacje na temat mojego wieku i preferencji politycznych, także pakuj manipulacje w plecak razem z kanapkami i zbieraj się powoli, bo pszyrka na ósmą.
  • Odpowiedz