Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest z ta przeszłością seksualna kobiet? Serio, nie macie z tym problemu?
Poznałem jakiś czas temu dziewczynę i jak sama przyznała miałem być typem do jebniecia, jebnelismy się, ale okazałem się na tyle fajny, ze została i się zakochała. Ale zaczyna mi to powoli przeszkadzać, ze przede mną nie żałowała sobie i zaczynaja mi przeszkadzać te uśmiechu typow w jej kierunku gdy idziemy przez miasto lub jesteśmy na imprezie. Nie wiem co o tym myślec, czy to gość któremu się podoba, kolega czy typ, ktory ja miał.
Laska jest w związku naprawdę świetna choć wykazuje lekkie daddy issues. A ja w momencie kiedy się zaangażowałem to wracają te myśli, ze nie chce spędzić życia z kimś dla kogo jestem XX partnerem i zaczynam chcieć kogoś dla kogo seks to coś więcej niż sport. Po prostu przestaje jej ufać.
Nie szukam porady co do związku bardziej zastanawiam się jak wy do tego podchodzicie, czy nie wychodzi ze mnie zbyt #!$%@? wychowanie w katolickim domu.

Zapomniałem o tagach
#seks #zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611ae93df81bf9000b2c713d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no tak to jest z takimi laskami. Różne myśli przychodzą do głowy co? Wiesz to, że miała iluś tam gosci nie znaczy, że Cię zdradzi czy coś bo akurat jak jest w związku moze byc bardzo wierna, a pozwala sobie tylko jak jest wolna. Jak Ci rogów nie #!$%@? to myślę, że jest ok. Może trochę zazdrość zaczyna przemawiac, a to niezbyt zdrowe bo łatwo wtedy o przesade. Jeździć obserwować, podejść
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ta ci powiedziala, ile wczesniejszych, czy pozniejszych ci o niczym nie powie?
Nigdy nie bedziesz wiedzial, czy jestes 4, czy 44, a moze jednak 104?
Liczysz na szczerosc w tym wzgledzie? Łooooo #!$%@? ( )

Albo przestaniesz sie tym przejmowac, albo bedziesz sobie te pytania zadawal przy kazdej kolejnej. Albo moze trafisz na taka dla ktorej bedziesz pierwszym, tyle tylko ze okaze sie ze seks
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: problemu z ilością partnerów nie mam ale chciałbym być najlepszy z nich w łóżku żeby nie wspominała innych - w końcu to często jest powodem braku seksu w związku po roku - 2 latach, wiec kobieta musi być szczera.

Zaś uśmiechy na ulicy do mojej dziewczyny, albo chamskie obyczaje inne nóg o dupy to coś co mnie maka nakręca bo robię ale zazdrosny i czuje się jak w 1 miejscach
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: taka nasza kultura, że się nam od małego do głowy wkładało - kobieta - ślub - seks. Prawda jest jednak zupełnie inna, bo seks to po prostu przyjemność i każdy moze sobie z tą przyjemnością robić co mu się podoba. Jak kobieta miała partnerów to przynajmniej wie czego chce i wie co może dać.
  • Odpowiedz
OP: @AleDlaczegoTak
Już była obserwacja i skończyło się tak, ze jak się pokłóciliśmy to wyładowała z jakimś typem na hotelu wąchając koks. Wierze, ze nic nie zrobiła z nim, ale jak sprawdziłem jej telefon, to po tekście „jesteś w moim typie i poszłabym z tobą, ale jestem świeżo po rozstaniu” zacząłem wątpić jaki jest ten typ, bo ja i on nie mamy nic wspólnego. Niby mówi, ze chciała mi zrobić na
  • Odpowiedz
a mi to powoli przeszkadzać, ze przede mną nie żałowała sobie i zaczynaja mi przeszkadzać te uśmiechu typow w jej kierunku gdy idziemy przez miasto lub jesteśmy na imprezie. Nie wiem co o tym myślec, czy to gość któremu si


@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku, naucz sie najważniejszej zasady życiowej którą wyrobiłem przez naście lat, nie działaj od razu. Zapisz to co teraz myślisz i sprawdź za kilka dni czy się to pokrywa a
  • Odpowiedz
LuksusowyRogal: Podchodzę do tego identycznie, ale inaczej we własnym kierunku.

Mianowicie sam nie sypiam z takimi co nie nadają się na partnerki. A nie nabijam babie i sobie licznik, a potem "ojeju, ona miala wielu". No, sam się do tego przyczyniasz. I sam też widać nabijasz sobie.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
NaćpanaŻona: A co ma katolicyzm do tego?

Nie szukam porady co do związku bardziej zastanawiam się jak wy do tego podchodzicie, czy nie wychodzi ze mnie zbyt #!$%@? wychowanie w katolickim domu.


Jeśli miałeś "#!$%@?" wychowanie w domu to szczerze współczuję, lecz wiary katolickiej do tego nie mieszaj.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Tego typu myśli na bok. Złota zasada: To co działo się przed nie ma żadnego znaczenia z wyjątkiem jak okazałoby się się że dawała na lewo i prawo.
Bez zaufania nie ma związku, zresztą sam spotkałeś się z nią na początku tylko na seks, a teraz masz takie rozkminy :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie mam z tym problemu ale skoro ty masz takie myśli jak opisałeś to ją zostaw. Ona znajdzie sobie chłopaka, ktróemu to nie przeszkadza a ty kupisz sobie psa albo rybki i nie będziesz się denerwował, że masz różową, która miała kogoś wcześniej.
  • Odpowiedz