Wpis z mikrobloga

Drogie mirki zapisane do #mirkoligaps3 - znowu nadchodzi czas żniw, więc proszę Was o zaktualizowanie trofeów na Waszych konsoletach! Bardzo lubię siedzieć nad tabelkami w nocy i chciałbym, by każdy miał podliczone wedle zasług i by nikt nie miał braków o północy :)

Przykro mi, ale nie chcę się bawić we wracanie i sprawdzanie, co jeszcze w poprzednim tygodniu Wam wpadło, by dodać do aktualnego wyniku.

Obecnie strona jest 'disabled', ale kto wie - może to się jeszcze zmieni...

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @ZielonaPietruszka @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @gadasiu @Masterczulki
Pobierz
źródło: comment_xKHDRVSEJpDZQtq2eJe2LTYIz4UN0R6x.jpg
  • 86
@PanKara: Tak się składa że też potrzebuję kogoś do kończenia coopa, mój akutalny kumpel do coopa coś nawala więc może się spikniemy na sesyjkę. W jeden dzień na pewno nie zdążymy zrobić, można rozbić na raty, dobrze by było gdyby było by nas więcej niż 2 bo skończyłem coopa w FC3 na Xie i czasami bywało trudno w 2 osoby, co ty na to @klik34: ? ja też nie wyrobię
@PanKara: W Xboxie tworzyło się grupę i gadało w parę osób w grze ale domyślam się że Sony wprowadzi to w PS5...

U mnie Skype odpada bo mój komp jakimś cudem nie działa z kamerką która działa na 2ch innych kompach a już mam dosyć szukania rozwiązania tego problemu :P

Proponuję po prostu komunikacje 2 osób głosową a 3ci będzie dostawał wiadomości w ważnych momentach ale takich raczej nie będzie, jak
@Zakakaikane: To akurat 3 będą bo ja będę bez Skype :)

@PanKara: @klik34: i skoro nie będę mógł z wami pogadać to proponuję dla ułatwienia i przyśpieszenia akcji mały podział, będzie tam kilka akcji że jedna lub dwie osoby będą musiały przenieść jakąś skrzynkę czy bombę w inne miejsce a 2 muszą osłaniać te osoby, zgłaszam się na ochotnika do targania kilogramów, ktoś mi pomoże? reszta będzie osłaniała, co
@klik34: #!$%@? chciałbym ale #!$%@? Ubi chce być #!$%@? jak EA i trzeba mieć to ich gówniane konto które założyłem kiedyś na Xboxie i teraz nie znam loginu a oni oczywiście nie przypominają, zalogować się na ich stronie nie mogę i dupa, próbuję ehhh
@PanKara: @klik34: Nie uwierzycie, Ubi jednak jest głupsze od EA, podaje maila poprawnie, mail w Gmailu a mam komunikat że jest nie poprawny, każdy znak i kropkę sprawdziłem 10x... ja #!$%@? co za debile, ani nie mogę się zalogować ani założyć konto, cyrk