Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem wyłącznie z #warzone na #ps5. Otóż ping jest bardzo chwiejny od 80 do 170 i uraty pakietów do 9%. Dlaczego problem tylko z Warzone? Bo w CoD: Cold War problemu wogóle nie mam. W Battlefield V także nie mam wysokiego pingu (koło 60). Zatem internet jest ok.

Nic nie zmieniałem. Nie wiem nawet czy to mogę z czymkolwiek powiązać (jakąś aktualizacją).

Gram na WiFi ale po podłączeniu przez kabel sytuacja nie ulega zmianie.

Jeżeli to pomoże to NAT mam średni. Internet to Orange Love (dawniej neostrada) 10 Mb.
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlnrz: Zagraj na jakims LTE z telefonu, albo przejedz sie z kosola do kogos znajomego z innym dostawca. Jak problem zostanie to cos u Ciebie. Jak problem zniknie to pewnie Twoj dostawca ma ujowy peering z siecia, gdzie siedza hosty WZ i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@mlnrz: mam ten sam sprzęt, ten sam internet (12mb) ten sam ping i te same utraty, wina interentu i nie da się z tym nic zrobić bo już ustawiałem adresy DNS, stałe IP, ze 3 kable. Dodatkowo w okolicach godz 0.00 mam timeouty i wywala z gry często.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Orzelasty kolego, usunąłem z dysku Cold War i Warzone wraz z wszystkimi plikami im towarzyszącymi, pobrałem i zainstalowałem ponownie, ping wrócił do normy! Nie mam już strat pakietów. Spróbuj to samo zrobić.
  • Odpowiedz