Wpis z mikrobloga

@Tratak: Tamtego wysrywa o tym, że Biden to lewak-debil, który bełkocze o globalnym ociepleniu podczas gdy przeciętny wykopek-roztropek przecież lepiej wie jakie są zagrożenia geopolityczne dla USA od prezydenta tego państwa, któremu doradza sztab specjalistów?

Jeżeli został zdjęty dzięki mojemu "sprawdzam" to choć osobiście nie zgłaszałem go do zdjęcia, bo mi się nigdy nie chce w takie coś bawić (a pewnie niesłusznie, bo zapewne znalezisko z płomieniem trafiło do większej liczby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fantazm: raczej to twoja sprawka ;) głównie to ty rozpisałeś się pod tym znaleziskiem, moderacja to zauważyła i zareagowała. Zakupów jakoś dużo to tam nie było. Sam staram się regularnie sprawdzać prawdziwość znalezisk ale w większości na co mam siłe to jedynie dać zakop "informacja nieprawdziwa". Przynajmniej tyle można dla tego serwisu zrobić
  • Odpowiedz
@Tratak:
Ja mam zapewne tragiczne statystyki jeżeli o to idzie, tzn. % wykopów fejków i % zakopów fejków, bo często odruchowo wykopuję różne kontrowersyjne sensacje, by je później uważnie przeczytać i zweryfikować, a już niestety nie "odwykopuję" ani nie zakopuję, nawet jeżeli jest to propagandowe gówno. Takie jestem leniwe ścierwo, aczkolwiek jako rasowy dyskutant często angażuję się na poziomie komentarzy i staram się być głosem rozsądku, no bo powiem Ci że...
  • Odpowiedz