Wpis z mikrobloga

@Dej_mi: na wagę. Dosyć tanie. 20-50 zł za pakę 200-500g. Na nie wszystkich ściankach można używać magnezji w proszku. Czasami tylko można w kulce, albo w płynie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gleorn: to muszę poczytać
Ale raczej na ściance na wolnym powietrzu nikt nie będzie mnie bił
Szczególnie że widać białe ślady w cięższych miejscach
Dzięki bardzo!
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Jak wyżej, dostępna w każdym większym mieście w takich sklepach jak Skalnik czy Taternik, do tego w sieciówkach jak Decathlon czy Gosport. Do wyboru jest magnezja w proszku (wsypuje się do woreczka, często zakazana na ściankach, bo mocno się pyli i brudzi), magnezja w kulce - często używana na ściankach, występuje w postaci kulki) i w płynie - trochę wysusza dłonie, ale trzyma najdłużej z całej trójki, największa wada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hubsky_: @tyfus_: @gleorn:
Dziękuję wszystkim
Skończyłem z taką kulką
Czy pomaga to nie wiem, może placebo ale wydaje mi się że jest lepiej minimalnie.
Aż kusi żeby pójść na płatną ściankę i zobaczyć jak pro wspinacze z tego korzystają. Bo jak ja sobie sypie to trochę mało tego jest i ręce nawet nie są białe. Ale skóra jakby brudna. Tak ma być?
Swoją drogą to czy
Dejmi - @Hubsky: @tyfus_: @gleorn: 
Dziękuję wszystkim
Skończyłem z taką kulką
Czy po...

źródło: comment_1629136181BgaqgJgL7npq8OifLhJ5PM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ta kulka bardzo słabo działa, tzn. ciężko wymagnezjować nią ręcę, dodatkowo jest bezużyteczna na linie.

Na start lepiej zainwestować kilka złotych w zwykłą magnezję w kostce, ew. ok. 25-30 PLN w magnezję w płynie.
  • Odpowiedz