Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyobraźcie sobie, że są ludzie w tym kraju co nigdy nie jedli wołowiny, bo jest ich zdaniem zbyt droga. I nie, nie są to tacy co ledwo wiążą koniec z końcem, ale po prostu takimi cebulakami są, że im szkoda dosłownie paru złotych wydać więcej i całe życie świnie żrą. I to jest właśnie janusz nosacz co nigdy nie żył i nic nie przeżył. Takich przykładów można mnożyć. I dlatego nic się w tym kraju nie zmieni. Dlatego ten kraj idzie całą naprzód na wschód. Radzę wyginać stąd jak najszybciej ewentualnie uczyć się ruskiego.
#polska #przemyslenia #bekazpisu #polakirobakicebulaki ♯sejm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6117dbb6f81bf9000b2c6a86
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
JaTyOnOnaOnoOneOnkiOnkyo: Wypadało by żebyś napisał do jakiego regionu się odnosisz, oszczędzanie to cecha ludzi bogatych w moich regionach, pracując można zauważyć że biedota zawsze jest biedna bo nie oszczędza, nie naprawia, nie myśli, nie kombinuje, nie dba o siebie, swój czas, swoją pracę. Za to ludzie którzy coś osiągnęli, zdobyli, zapracowali na to ciężko zawsze kombinują, ratują, naprawiają, pomimo że mają pieniądze i stać ich na kupno czegoś nowego to zawsze
MetalowyProgramista: Witam Mirki, chciałabym się z kimś pogodzić, ale strasznie się boję cokolwiek zrobić w tym kierunku ponieważ osoby trzecie przy tej osobie mnie znowu zaatakują. Nie chodzi tu o żadne uczucia romantyczne itd. tylko zwykłe pogodzenie się i wyjaśnienie wszystkich nieporozumień.
Wiem, że wbiłam nóż w plecy tej osobie, ale ja już żyję innym życiem i cieszę się z tego, co mam i dlatego też chcę zażegnać ten konflikt i