Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś ma podobnie czy ze mną jest coś nie tak? Czuję, że nie pasuję do "norm" społecznych. Jestem atrakcyjna, od zawsze masa facetów się za mną uganiała, a ja czym jestem starsza tym bardziej doceniam wolność. Nie chcę mieć dzieci, nie chcę wychodzić za mąż. Nie wyobrażam sobie już z kimś mieszkać. Ogólnie mogłabym być sama już do smierci. Spotykam się z facetami, romansuję, ale tak na luzie. Nie czuję już żeby związki były dla mnie. (Byłam w kilku) Z połową rodziny już nie rozmawiam bo niszczyła moje zdrowie psychiczne ciągłymi telefonami, że ludzie powiedzą, że mnie nikt nie chce bo jestem sama. Ciągle pytania kiedy wyjdę za mąż. Ale ja nie chcę. Jako singielka widzę jak ten świat jest zakłamany. Podrywają mnie zajęci faceci, facefi którzy mają żony. Faceci którzy mają żony i dzieci. Moi rodzice dali mi fatalny przykład małżeństwa. Czuję ogromną presję dostosowywania się do świata. Nie wiem już co robić..a może ze mną jest coś nie tak. Odczuwam strach przed wybraniem jednego faceta na całe życie. Bałabym się, że źle wybiorę. Dziecko to dla mnie zbyt ogromna odpowiedzialność.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskipasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6118d5d2f81bf9000b2c6c75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
  • Odpowiedz
Niebieski tutaj. Czuję podobnie. Wolę być szczęśliwy sam niż nieszczęśliwy w związku. Generalnie mam #!$%@?, będzie ktoś czy nie, to moje życie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam tak samo, nie chcę mieć dzieci i nie chcę się żenić. Mam 29 lat, nigdy nie byłem w związku, spotykałem się z paroma dziewczynami, ale to nigdy nie trwało dłużej niż miesiąc. Nigdy nie mieszkałem z kimś, całe życie sam w kawalerce. Od jakiegoś czasu nie chce mi się nawet umawiać z kobietami, chociaż dostaję sygnały od znajomych np. że X która ostatnio była na imprezie chciałaby mnie
  • Odpowiedz
GigantycznaKochanka: Czyli krtókow mówiąc widzisz, co się dzieje ze światem, widzisz, że nadchodzi szariat i murzynownia, bo tam bab nikt nie pyta czy chcą rodzić i czy ilośc followersów na instapółtorakilogramie się zgadza. :) Daj babie wybór, a wybierze albo źle albo wcale, albo przekona kogoś, by decyzję podjął za nią, by mogła mieć do niego później pretensje, niezależnie od skutku. :)

Bałabym się, że źle wybiorę. Dziecko to dla mnie zbyt ogromna odpowiedzialność.


No. Czyli jesteś niby dorosłym tchórzem i nie radzisz sobie z odpowiedzialnością. Jak to baba. :)
  • Odpowiedz
ElfickiTyran: Wszystko z Tobą dobrze :) I doskonale rozumiem! Niebieski, 27 lvl here. Nie chcę i nigdy nie chciałem mieć dzieci. Oglądanie związków znajomych z liceum, studiów albo kogoś z rodziny, gdzie dwie osoby nie mogą jednego czy dwóch dni bez siebie wytrzymać, mnie obrzydza. Potrzebuję wolności. Nigdy bym nie chciał wiązać się zobowiązaniem na całe życie w rodzaju posiadania potomstwa (pomijając to, że w ogóle nie widzę dla siebie sensu
  • Odpowiedz
widzisz, że nadchodzi szariat i murzynownia, bo tam bab nikt nie pyta czy chcą rodzić i czy ilośc followersów na instapółtorakilogramie się zgadza. :) Daj babie wybór, a wybierze albo źle albo wcale


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, ile #!$%@? od rzeczy w jednej odpowiedzi.
  • Odpowiedz