Wpis z mikrobloga

#wroclaw czy dla tego miasta jest jakakolwiek nadzieja? Mieszkam tu całe życie a zaczynam nienawidzić tego miasta ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie da się nic załatwić, nigdzie dojechać, panuje totalna dezinformacja. Tyle ze jedzenie i kawa dobre, ale to można znaleźć w innych miastach. Czasowy zapas 15 minut to żaden zapas, nawet w normalnych godzinach. Jak jest remont i wytyczony objazd to okazuje się, ze jest kolejny objazd, bo np. Wymiana zwrotnicy. Czy oni o tym wcześniej nie wiedzą i nie miga napisać „zmiana trasy” czy po prostu lubią robić ludzi w #!$%@?? Rowerem tez nie pojedziesz jak człowiek, bo albo ścieżki jak dramat i pół roweru ci po drodze odpadnie albo co 2 minuty musisz zejść z roweru bo krawężniki na 15 cm lub ładna ścieżka rowerowa na jezdni, która nagle się kończy lub zmienia z skrajnego prawego na randomowy wybierz sobie. Poza tym wszystko drogo. Jak żyć? !#gorzkiezale #zalesie
  • 19
@shtajmes: Ja nie mówię, ze się nie da, bo da się. To jest mój główny środek transportu. Wiem, ze nie da się wszytkiego na raz, ale polecam przejechać się mostem osobowickim. Ostatnio go rozkopali(kawałek)i zamiast zrobić go, skoro i tak musieli, porządnie, ro zrobili takie samo guwno jak było.
@gumiguta: mieszkam we Wrocławiu od urodzenia i kiedyś kochałem to miasto,a dziś nienawidzę. Warto jeszcze wspomnieć o "zielonej fali" XDD
Na szczęście przeprowadzam się pod miasto, niestety do powiatu wrocławskiego więc wszystkie urzędy nadal będą w tym sku.... mieście. Chociażby starostwo powiatowe na Kościuszki. Dojazd idealny XD
@kochanka_masztalerza, @gumiguta: Okej, ale dla takiego miasta to nie jest chyba problem zrobić chodnik na 300 metrach? Na oba chodniki wydaliby mniej niż na kampanię reklamową budowy linie tramwajowej. Przecież tam się nie da chodzić po tym, a jazda na rowerze to sport ekstremalny. Przy obecnym inwestycjach to ten most wyremontują po 2025.

@shtajmes: Pokaż mi trasę z północy (niech będzie od Osobowickiego) do centrum po drogach dla rowerów.