Wpis z mikrobloga

Udało się komuś z was zrobić piłkarską potęgę z Polski i Ekstraklasy? Moja Legia co rok gra co najmniej w lidze mistrzów (ostatnio półfinał), od dawna drugie miejsce w lidze daje awans do kwalifikacji do LM, ale żaden inny klub poza moją Legią nie dostał się. Ligę wygrywam w cuglach, ale smuci mnie, że co raz mniej mam Polaków w pierwszej jedenastce. Jest szansa, że będą w przyszłości jakieś duże talenty? Teraz w U-18 mam bardzo utalentowanego napastnika, ale to wyjątek w sumie.

#fm13 #footballmanager
  • 7
  • Odpowiedz
@ZenobiuszFurman: Ja kiedyś w cm 08 zrobiłem z ŁKSu potęgę europejską, ale to dzięki bugowi. Bo dodawało zawodników od u-19 Bułgarii, Serbii i Chorwacji po 5 sezonach bez klubów a skille mieli nie wiele gorsze niż najlepsi piłkarze. W fm13 znowu miałem przyzwoitą Legie, która co roku miała minimum ćwierćfinał LM.
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: szkółkę rozwijam. Bardziej martwi mnie że inne polskie zespoły w ogóle się nie rozwijają :(. Jak u mnie kontrakty >10 000 euro tygodniowo stają się normą, to największy w Lechu to 4,500 euro tygodniowo...
  • Odpowiedz
szkółkę rozwijam. Bardziej martwi mnie że inne polskie zespoły w ogóle się nie rozwijają :(. Jak u mnie kontrakty >10 000 euro tygodniowo stają się normą, to największy w Lechu to 4,500 euro tygodniowo...


@ZenobiuszFurman:

Właśnie też zauważyłem takie zachowania jak grałem Legią, jak patrzałem na listę płac to na top 20 miałem 15 piłkarzy i pierwszą siódemkę...
  • Odpowiedz