Wpis z mikrobloga

Jestem na keto od tygodna. Waga 5 kg w dół. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to 5kg tłuszczu tylko w większości woda. Ale chodzi o sam fakt utraty 5 kg masy ciała. Gdyby grubas robił wszystko jak powinien przy jego masie schudłby jeszcze więcej niż ja.
#mocnyvlog
  • 5
  • Odpowiedz
@ijust: @Kuna08: jak się nie liczy kcal to można i przytyć bez żadnego problemu, taka osoba jak ponton akurat nie schudnie na keto przez sam fakt bycia na keto, bo on lubi na tłusto i przejedzenie zapotrzebowania samym tłuszczem to dla niego żaden problem, do tego kilogramy soli więc i wody u niego sporo

to nie keto sprawia że chudniecie tylko deficyt, a to że na keto jesteście
  • Odpowiedz
@Loginconajmniej4znaki: Mi sie wydaje generalnie ze na keto jest zdecydowanie latwiej schudnac z tego powodu, że po prostu nie chce sie jeść. Organizm przestawia sie na energie z tłuszczu a tej energii ma pod dostatkiem (gdy jesteśmy grubi) ii nie potrzebuje duzo dodatkowej z pożywienie. Na węglozie musimy bez przerwy dostarczas pozywienia zeby nie byc glodnym
  • Odpowiedz
Na węglozie musimy bez przerwy dostarczas pozywienia zeby nie byc glodnym


@ijust: kompletnie się nie zgodzę, można jeść mało kalorycznie ale produkty z dużą sytością i błonnikiem i nie chce nam się jeść co chwile

a organizm czerpie energie z tłuszczu zawsze jak jest w deficycie(bo z czegoś przecież musi) więc też trochę takie #!$%@?

  • Odpowiedz