Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: @synkad: @CenturionWodka: @Rumpo: ja #!$%@? ale z was śmiecie. Takich kretynów jak wy siedzących sobie w ciepłym domku i płaczących nas swoim żałosnym losem i #!$%@? które jest spowodowane częściowo przez was samych powinno się serio zamykać w jakiś szpitalach psychiatrycznych a takie pomaganie talibom powinno być karane więzieniem. Jesteście #!$%@?ętymi psychopatami bez empatii.
@synkad gościu ty z tej swojej piwnicy nigdy na oczy geja nie widziałeś. Nie zmienisz tego że jesteś bezdusznym psychopatom i gdybyś urodził się w Afganistanie to byłbyś talibem mordującym ludzi bo taka masz mentalność tylko w Polsce nie możesz się w tym spełniać. Gardzę.
@hoppbakke: Tak się składa że mam sąsiada homo który mi otwarcie powiedział że gardzi tęczowymi bo mu robią zły PR. A ty widzę że jesteś takim querem do bicia. Druga sprawa to więcej od ciebie podróżuje piwniczaku. Więc jedyne co mi możesz to twaróg z pod napleta opierdzielić.
@synkad uuu znana karta kumpla geja który gardzi tym całym LGBT XDD beka z Ciebie. Zabolało cię że ktoś nazwał cię psychopatom i śmieciem który za nic ma życie ludzkie i gdyby tylko sytuacja sprzyjała to mordowałby jak rasowy terrorysta.
@synkad mam w dupie wątek homoseksualny debilu bo tak naprawdę nie to jest tematem rozmowy. Widać jak unikasz bronienia się przed tym że jesteś psychopatom i potencjalnym mordercom i terrorystą. Takich jak ty powinno się wyłapywać i zamykać w więzieniach bo stanowisz zagrożenie dla normalnych ludzi z empatią.