Wpis z mikrobloga

@Logan00: Jasne, tylko nie ma żadnej informacji w nazwie przelewu żeby to było uiszczone do urzędu i żeby to było uiszczone tytułem opłaty za wydanie prawa jazdy.

Jest po prostu odbiorca info-car i rodzaj płatności usługa e-commerce czy coś takiego.

boję się że mi tego po prostu nie przyjmą bo powiedzą że nic nie wynika z tego potwierdzenia przelewu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krisskow: jestem w identycznej sytuacji. Pod koniec płatności pojawiła się informacja, że jej potwierdzenie zostanie wysłane na email, ale nic nie przyszło. Planuję wydrukować potwierdzenie z banku, jeśli go nie przyjmą, to zapłacę jeszcze raz na miejscu, a później będę się starał o zwrot pierwszej wpłaty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdarzaSie: no właśnie chyba zrobię tak samo... No i tam na info car jest jeszcze telefon do "innych spraw" więc w poniedziałek będę im męczył bule
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krisskow: dzisiaj już email od info-car z potwierdzeniem wpłaty dostałem. Przyszedł też email od pwpw, gdzie składałem wniosek o pkk, że wystarczy im przesłać potwierdzenie wpłaty, a zostanie zlecone stworzenie prawa jazdy, więc wizytę w urzędzie chyba w tym przypadku można sobie darować
  • Odpowiedz
  • 0
@Krisskow jak ja płaciłem, to po chwili na mailu było potwierdzenie. Nawet nie musiałem jechać do wydziału komunikacji, wystarczyło to potwierdzenie mailem wysłać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdarzaSie: ja też dostałem potwierdzenie. Od pwpw nic ale byłem w urzędzie miasta i powiedzieli że oni to automatycznie zlecają i dostanę maila jak będzie do odbioru. Muszę wtedy mieć potwierdzenie zaplaty :)
  • Odpowiedz
dla osób które szukają info o potwierdzeniu przelewów z info-car. Uwaga portal daje sobie 48h na wysłanie potwierdzenia, szkoda tylko, że nigdzie nie ma takiej informacji.
  • Odpowiedz