Wpis z mikrobloga

Brak 500+, budżet pewnie bez rewelacji ale przynajmniej nie rozpierdo*** tak jak teraz, przybijanie piątki z Bidenem, dobre stosunki z Niemcami i USA i dekadę bliżej UE i zachodu niż teraz... Ehhh
  • Odpowiedz
Jak człowiek był w szkole i uczył się historii Polski to zawsze nie mogłem się nadziwić jak taki kraj po środku Europy mógł mieć cały czas pod górkę. Ale teraz to widzę, po prostu Polacy są dziwnym miksem ludzi wschodu i zachodu. Za mądrzy na Azję, za głupi na standardy zachodnie.
  • Odpowiedz
@Murasame: Byśmy mieli zawalony wykop informacjami o tym jak to jesteśmy przez nich strasznie okradani, a Kukiz i Korwin to mają super pomysł jak wszystko naprawić, a Leppera zabili bo afery ujawniał xD A no i lista straszliwych "afer" platformy byłaby już bogatsza o wiele kolejnych bzdur. Już koledzy spod #4konserwy by się o to postarali. A jakbyś napisał że jakkolwiek ich popierasz to jesteś leming i TVN
  • Odpowiedz
@Murasame: Kiedyś zastanawiałem jak w wewnętrznych prawyborach Komorowski mógł wygrać z Sikorskim, ale pożyłem jeszcze trochę i zobaczyłem, że nie liczy się najlepszy kandydat tylko ten któremu się należy. Doskonały przykład to Joe Biden.
  • Odpowiedz