Wpis z mikrobloga

Chciałem się pochwalić bo wygrałem rozdajo od @Palexpres.
Wielkie dzięki bo od dawna chciałem matę do akupresury po tym jak kolega mi opowiadał że korzysta z takiej.
Co do samej maty to czuć kolce tylko przez pierwszą minutę a później już mógłbym na tym zasnąć.
Po wstaniu z takiej maty jest przyjemne uczucie a śmiesznie wyglądające dziury w plecach po jakimś czasie znikają.
Na razie użyłem dwa razy - raz przez 10 min i raz z 5 min. Nie miałem na to czasu ale przede mną długie testy.
Jak ktoś będzie miał pytania odnośnie tej maty to może do mnie napisać ale najpierw muszę z niej więcej pokorzystać.
Sama mata jest bardzo dobrze wykonana. Wszystkie szwy są staranne a poduszkę i matę można nawet rozebrać na części pierwsze. W poduszce są łuski gryki a w macie włókno kokosowe. Jedynie nie ogarniam tego drążka do ćwiczeń.
Tak więc jeszcze raz dziękuję i potwierdzam legitność rozdajo od tego Pana.
#akupresura #masaz
Hisachi - Chciałem się pochwalić bo wygrałem rozdajo od @Palexpres.
Wielkie dzięki b...

źródło: comment_16288436483QRXh24krVdofY619LtRap.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: są łuski gryki ale zastanawiam się czy jest coś lepszego, bo to się #!$%@? układa ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko nie wiem czy to nie wina ilości wypełnienia
@deeprest zależy czego się spodziewasz. Jeżeli masz jakieś rozwalone plecy to cudów raczej bym się nie spodziewał chociaż kto wie. Ja mam tak że pracuję przy biurku i ogólnie dużo siedzę więc to jest taka możliwość wyprostowania pleców jak leżysz na twardym na podłodze. Plus jak masz napięte plecy to w moim przypadku puszczają trochę i jest lepiej. No i traktuje to też jako taki moment wyciszenia jak sobie leżysz przez kilkanaście