Wpis z mikrobloga

#samochody

Mirki polecacie może jakąś firme, która by się zajmowała sprawdzeniem samochodu przed zakupem? Samochód to #bmw jeżeli to ma znaczenie, bo może są takie co się tylko w bawarach specjalizują, wyjdzie podobny koszt jak za paliwo to już wolę im chyba zabulić, bo przynajmniej czasu nie stracę i pewnie zrobią to 10 razy lepiej niż ja. Możecie polecać coś z całej Polski, ale okolice #warszawa jedna fura stoi.
  • 8
@Need: Poszukaj serwisu robiącego BMW przy rondzie Lecha Kaczyńskiego (a jakże ( ͡º ͜ʖ͡º) ) w Sękocinie Nowym pod Warszawą. Jak do nich podjedziesz z BMKą to Ci zrobią sprawdzenie, świetni fachowcy ale też swoje kosztują
@m4rtinus: @robertx:

Znaczy zależałoby mi przede wszystkim, żebym ja nie musiał się nigdzie stawiać osobiście tylko daje im znać, a oni jadą to sprawdzić i wysyłają mi co tam jest grane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczę się z tym, że to będzie koszt 400-500zł
@Need: Zadzwoń do Jacka Balkana, ogłasza się na Olx. Ja bardzo polecam, korzystałem z usług. Średnio lubi beemki ale on albo jego pracownik sprawdzi Ci furę w każdym miejscu Polski. W zeszłym roku brał 3 stówki + dojazd jeżeli poza okolice Warszawy.