Wpis z mikrobloga

Jeden z grzechów głównych platformy obywatelskiej.

Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu

Ten grzech ujawnił się w aferze podsłuchowej. 1435 zł tyle kosztowała kolacja Marka Belki z Bartłomiejem Sienkiewiczem. 1352 zł zapłacił Radosław Sikorski za wykwintny obiad z Jackiem Rostowskim. 822 zł to koszt kolacji Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem.

W latach 2008-2013 Ministerstwo Spraw Zagranicznych kupowało co miesiąc aż 163 butelki alkoholu. Łącznie zakupiono w resorcie 11 247 sztuk. Zakładając, że na dyplomatycznych spotkaniach nie pije się byle czego i że jedna butelka markowego trunku kosztowała minimum 50 zł, to oznacza, że Radosław Sikorski wydał na alkohol ok. 562 tysięcy złotych, czyli ponad pół miliona złotych. Z wyliczeń wynika, że 163 butelki miesięcznie to ponad pięć butelek opróżnianych dziennie.

ŹRÓDŁO

#takaprawda #bekazpo #bekazlewactwa #bojowkadonaldatuska #4konserwy #neuropa #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi #polska #tusk #polityka
PoIand - Jeden z grzechów głównych platformy obywatelskiej.

Nieumiarkowanie w jedz...

źródło: comment_16288313052JeLeZocWJUvTWp2fnqfRt.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@PoIand:
Kopalnia Ostrołęka kosztowała 1.5 mld złotych i jedyne co po niej zostało to gruzy. Żeby Belka, Sienkiewicz, Sikorski, Rostowski, Bińkowska i Wojtunik mogli dogonić koszty #!$%@? elektrowni Ostrołęka, musieliby codziennie zmawiać kolację o łącznej wartośći 3700 złotych przez 1139 lat. Za jednego Sasina mogliby sobie tę kolację jeść codziennie przez 52 lata. To są wasze palące problemy, pisowcy, tfu.
  • Odpowiedz
@PoIand: ministerstwo spraw zagranicznych alko za 50zl, daj spokój to ja nawet nie mecze nikogo prezentem z trunkiem za 50zl.
Myśle, ze conajmniej dwa razy drożej. Natomiast be serious to nie ma żadnego znaczenia, bo wynikiem pracy tamtego ministerstwa było przewodnictwo w sprawach dla nas kluczowych związanych z Ukraina czy Bialorusia, rozmowy z Rosja i ułożone stosunki z sojusznikami. Obecne MSZ mogę tylko prosić by zaczęli wydawać więcej na alko,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Phyrexia: a kto inny, według Ciebie, jest w stanie z nimi wygrać? Oczywiście, że w platformie są lub byli ludzie na dramatycznie niskim poziomie - jak Niesiołowski czy Schetyna. Problem w tym, że w obozie obecnie rządzących takich ludzi jest na pęczki i zajmują oni najwyższe stanowiska(np Patkowski mówiący, że przedsiębiorcy z lat 90 to złodzieje). Innej alternatywy nie widać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PoIand: XD
Chłop wykłada fakty a wykopki go równają z ziemią, bo przecież skoro PiS kradnie więcej to grzechy ekipy ryżego są cofnięte, czego nie rozumiesz prawaku??????
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PoIand: Niesamowicie widać jak ludzie muszą na szybko sobie szufladkować każdą osobę mimo że w twoim wpisie nie było nic o bronieniu/atakowaniu danej partii politycznej.

Ktoś delikatnie pokazał coś wątpliwego o moim plemieniu = atak na moje plemię.

Doprawdy żyjemy w społeczeństwie. Dychotomia myślenia zawsze w modzie a centryzm zawsze był gnębiony.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PoIand:

I dlatego pis przez takich jełopów znów wygra. Oni jedyne co potrafią to **** . Też mnie to śmieszy, napisz coś o tusku/platformie, a barany - "ale pis kradnie więcej!" Super argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To samo jest po drugiej stronie, po prostu znacznie łatwiej kogoś przekrzyczeć niż mieć w głowie dziesiątki merytorycznych kontrargumentów ale nawet gdybyś je miał to możesz nie mieć
  • Odpowiedz
@PoIand: Dla mózgu większości obywateli kwota np. 15 mld zł jest absurdalna i niezrozumiała. Niewiele różni się od 17 lub 18 mld zł. Za to obiad za 1500 zł to już szok, bo wówczas wielu tyle zarabiało. Ot, to tak jakby Morawiecki na codzienne lunche wydawał po 4000 zł z czego 1000 zł wino z którego wypił kieliszek. Oburzyło by to elektorat PiS bardziej niż 70 mld zł Sasina.
  • Odpowiedz