Wpis z mikrobloga

Najbardziej merytoryczny komentarz jaki dotąd przeczytałem w tym całym wykopowym ścieku, który tutaj wylewacie.

Użytkownik @Dabeq napisał:

Przecież to wszystko to rozgrywki polityczne, konfederacja widać że próbuje balansować żeby nie stanac po żadnej że stron (tak samo jak było przy strajku kobiet i aborcją). Będą na tak - są za PiSem

Będą na nie - opozycja
A oni najwyraźniej chca być tymi przeciwko systemowi. Dajecie się robić jak dzieci i dzielić miedzy sobą.
P.S nie głosowałem na konfederacje, staram się patrzeć obiektywnie. Ale widać że nasze społeczeństwo dąży do amerykańskiego duopolu politycznego i sławnego "kto nie znami, ten przeciwko nam".
Chore czasy

#lextvn #polityka #sejm
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenXen47: Podatki nie wywołują emocji takich jak tematyka aborcji, wolnych mediów. Jesteś w stanie mi powiedzieć ile podatków/"opłat" wprowadzili bez wchodzenia w wujka Google? Takie rzeczy są mało interesujące dla większości. Dlatego też nie muszą się wstrzymywać jeśli chodzi podatki, w tym temacie mogą się wyróżnić i pokazać odrębność.
A gdzie emocje tam kończy się logika. Dlatego też bardzo łatwo wpaść w ramy jednej ze strony. Konfederacja walczy o przetrwanie
  • Odpowiedz