Wpis z mikrobloga

Do cymbałów, którzy piszą, że ustawa lex tvn, to repolonizacja mediów i w USA lub Niemczech jest takie samo prawo.

Po pierwsze ani w USA, ani w Niemczech publiczną telewizją nie rządzi banda dyktatorów i kłamców, którzy sieją bezczelną propagandę najgorszego sortu. Jeżeli chcecie to do czegoś porównywać, to tylko do Korei północnej, w której też nie ma mediów z amerykańskim kapitałem. Czy wedle waszej logiki, to oznacza, że Korea Północna ma wolne media?

Po drugie pisowi kompletnie nie zależy na żadnej repolonizacji. Robią to tylko po to, żeby wykończyć telewizje, która niezależnie od tego, jak ją oceniać, potrafi pokazać krytyczny materiał na ich temat, pozwala na swobodne wypowiadanie się opozycji i nie robi z Dudy i reszty tych pisowskich złodziei i szaleńców boga. PIS dąży do tego, żeby wszystko było równie propagandowe, zakłamane i bezwartościowe jak materiały z TVP

Na podstawie tych faktów łatwo stwierdzić, że Kukiz to zdrajca i idiota, a Konfederacja ośmiesza się, mówiąc, że to nie ich wojna. Walka o to, aby pisowska machina propagandowa była jak najsłabsza jest obowiązkiem każdego, komu zależy na Polsce i rozumie cokolwiek na temat racji stanu.

Stulcie więc japy albo wprost przyznajcie, że jesteście pisowską zarazą, która sieje propagandę na rzecz pisowskich, antypolskich zaborców albo wymyślcie argument, który przynajmniej opiera się o faktyczny cel tej ustawy, faktyczną sytuację medialną w Polsce i faktyczny pomysł pisu na to, czym są wolne media.

#bekazpisu #polityka #konfederacja #kukiz #bekazprawakow
  • 18
jeszcze masz radio npr i c-span na zasadzie wspólnej organizacji ogarniające przekazy z działań rządu


@jaroty: i są tak publiczne jak wyżej wymienione? Czy to cała armada/chmara osób z TVP i "p0lskiego radia"?
@Velociraptor_w_kubku To Ty skończ opowiadać bajki i powiedz, że chodzi Ci o interes Twojej ulubionej stacji, a nie żadną wolność mediów. Gdyby zamknęli jakieś Media Narodowe czy inne WRealu to byś protestował czy powiedział, że brawo, dobrze tak szurom? Totalsi nawalają w Konfederację odkąd tylko się pojawiła - rzecz jasna z krótką przerwą na 2 tygodnie przed II turą zeszłorocznych wyborów - a teraz oczekują jej wsparcia? Można być narodowym renegatem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczypawlak: chodzą żarty że włącza się je na usypianie, tak nudne są xD

Ale to znaczy, że przekazują samą informację, a nie komentarz jakiejś strony

Zresztą sam możesz obejrzeć, ich zasoby są dostępne za darmo
@softparadise: Akurat źle żeś trafił, bo wolność słowa jest wartością, którą cenie bardzo wysoko. Byłem wściekły, kiedy zbanowano Korwina na Facebooku, pomimo że nie zgadzam się z jego partią i wieloma jego wypowiedziami. Trochę się nawet naraziłem niektórym liberalnym znajomym, którzy próbowali mi tłumaczyć, że przecież dobrze się stało bo Korwin zły.

Gdyby zamknęli jakiekolwiek media to byłby przeciwko, tak jak jestem przeciwko cancel culture.

Tylko,że to jest kompletnie hipotetyczna sytuacja.
@Velociraptor_w_kubku: W sumie to #!$%@?

W Polsce od zmiany ustroju i tak jest udawana demokracja. Obecna sytuacja jest tylko następstwem powstania państwa na mitach i kłamstwach III RP. Częścią tego procesu są kulisy pracy TVP po zmianie ustroju a nawet powstanie Polsatu czy TVN. Bo jak to powstało i kto to finansował?

Co się nie stanie to i tak będziemy dalej żyć w gównie a nie demokratycznym państwie.

Kiedy sypią się
@Velociraptor_w_kubku: Wiesz co nie zgodzę się. To co odwalało CNN. W czasie wyborów prezydenckich to była większa propaganda niż tvpis. Poza tym wyciekły nagrania na których jeden z szefów technicznych mówił sorost że to oni załatwili stołek dla Bidena. Wbrew pozorom tam jest jeszcze większą propaganda niż u nas. Jak byky protest BLM to cały świat śmiał się z ich narracji.