Wpis z mikrobloga

@niekibicujepilkarzom: wszyscy tu cierpią na jakąś amnezje i syndrom sztokholmski. Nie dziwię się, ze ten naród jest walony w tyłek od tylu lat, skoro dostrzega jedynie dwie opcje polityczne, będące tak naprawdę jedną opcją. Życzę wam walenia w dupę przez władze kolejne 10 lat.
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Najgorsze jest to, ze potrzebny jest cud, albo jakas gruba unijna strzykawka, aby Ci ktorzy przyjda po pisie, jakos ten chaos ogarneli. Ten burdel ktory wprowadzili bedzie sie ciagnal latami, byc moze dzieciecioleciami.
  • Odpowiedz
Mam 31 lat. Nie pamiętam gorszego rządu niż piss. Za Platformy nie budziłem się z myślą, co nowego rząd wymyśli, żeby mnie okraść, jak to teraz jest z pissem.

Mówiłem ci już, żebyś robił sobie jaja z pissowców nie w rozmowach ze mną.


@niekibicujepilkarzom: @trololo55: @kipowrot: @towinatuska: Dyskjutujecie z radykalnym pisowcem, który twierdzi, ze nie ma żadnej inflacji i dosłownie srał
Kryspin013 - > Mam 31 lat. Nie pamiętam gorszego rządu niż piss. Za Platformy nie bud...

źródło: comment_16288134940rO9oKLqeKL7Jrxk06ozlu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: jesteście żałośni, obrzucacie sie mięsem licytując ktora partia więcej nakradła. Taka mentalność polaka. Oba rządy dymały obywateli bez mydła. Gdyby za po byla by pandemia to myślicie, ze lepiej by sobie poradziła niz pis? NIE. Wały by takie same robili jak nie większe. Kraj byl by w takiej samej dupie co teraz. (patrz wyniki najistotniejszych glosowan w sejmie, ramie w ramię z pisem) do tego posłuchajcie sobie jakie Schetyna
  • Odpowiedz