Wpis z mikrobloga

@Pingpong89 Z pewnością w tym kraju przeciętny robol zarobi sobie na wybudowanie własnego domu. Zamilcz już pajacu. Nie bez powodu nakładają ogromne pieniądze na tube propagandową, efekty widać.
  • Odpowiedz
kiedy PIS rządzi ludziom żyje się dużo lepiej są szczęśliwi co widać przy urnacj tylko wam coś wiecznie nie pasuje.


@Pingpong89: No mi się żyje ciężej, a jestem sklepikarzem. A urny to dziadostwo, do wyborów podchodzi tylko 40% uprawnionych do głosowania i 30% z ten całej puli przystepujących zagłosowało na pis. Czyli jakieś 2-3 miliony, nie więcej.
  • Odpowiedz
100 procent to PIS by miała jakieś 70 procent poparcia.


@Pingpong89: Gdyby w lesie rosły ryby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z programowaniem nie żartuj, do tego trzeba mieć pewną umiejętność abstrakcyjnego myślenia, jak matematycy i fizycy, nie każdy ma to aż tak rozwinięte.
  • Odpowiedz
Ty chyba masz 15 lat bo za ich czasów było o wiele wiele gorzej. Poczytaj 100 afer PO


@Pingpong89: nie było gorszego rządu niż obecny, nawet "komuchy" z SLD miały więcej klasy. Pis złamał wszelkie standardy
  • Odpowiedz
masz możliwość wyborów pozdro.


@Pingpong89: otóż dzięki twojemu księciu już nie mam np wyboru w sprawie aborcji, niedługo możliwe, że nie będę miał wyboru, którą propagandę chcę oglądać.
  • Odpowiedz