Wpis z mikrobloga

@Majkel94: Jak coś pasuje pod narracje - to Niemcy i Francja są stawiane jako wzór godny naśladowania. Przeca u nich tak jest też...

Jak coś nie pasuje - to są zgniłym, niemoralnym, złym zachodem który trzeba przegonić i pokonać... którego nie wolno naśladować i należy nie powielać ich błędów. Robią rzeczy złe. niegodne i u nas musi być inaczej.

Jesteś gł@#i czy udajesz? Ile płacą za te wpisy teraz? xD
@Majkel94 Eh co z tego, że nie lubisz TVNu. Pluralizm mediów jest ważnym elementem zdrowo funkcjonującego państwa. Tak, TVN24 na pewno ma odchył w stronę opozycji, ale i tak nie uprawiają takiej tępej propagandy. Repolonizacja mediów może (a nawet na pewno będzie) być tragiczna w skutkach i nieważne jaką opcję polityczną popierasz to powinieneś się temu przeciwstawić. Kto ma patrzeć władzy na ręce? Chciałbyś sytuacji jak na Węgrzech?
@Sinn Nie, nie lubię TVN. Tylko ludzi jak skrajnie bronią amerykańskiego gówna. Co nam USA dało? Fakt, że wiele robactwa do siebie wpuszcza a my nadal wizy ? Wielki sojusznik? Żadna z partii politycznych aktualnie nie jest mi bliska i to raczej się nie zmieni, teraz wyborcy szukają sobie "fanów" nie obywateli. Temu pozwolę ćpać... Temu związki homo...
@Majkel94: Ale wiesz, że we wspomnianej Francji czy Niemczech ten system działa od samego początku tworzenia się telewizji, jeszcze przed momentem rozdania pierwszych koncesji? Podali jasne zasady, Amerykanin czytając regulamin stwierdził "ok, no dobra, trudno, to nie wbijam", a u nas zaproszono zagranicznych kolegów do stołu, pozwolono im się bawić (przy okazji zostawiając tu niemały grosz i know-how) przez ponad 20 lat, żeby nagle, w środku istniejącego od "zawsze", rozwiniętego na
@piekny-patus rozumiem, że jest to nielegalne ? tVN może się odwołać? Mnie też szef mimo długiej współpracy z dnia na dzień wywalił i nikt o tym afery nie kręcił. Zajmijmy się tym co Polskie. Jak przytoczyłes mój wpis oparty również na przeszłym doświadczeniu. Te ch+e znowu dają sobie hajs do kieszeni tworząc zasłonę dymna w postaci łex tv. Koronawieus ,średnia krajowa 2200na rękę a oni upgrade z 5k na 7k....