Wpis z mikrobloga

Czy ty pajacu rozumiesz


@Volki: nie

Pretensje kieruj dzbanie do lewaków


@Volki: Nie podałeś żadnej lewicowej partii xD No, ale odpisuje pisowskiemu trollowi to czego ja się spodziewam, to bardziej bezsensowne niż odpisywanie na pastę
@Vini_puh:

A to poza tv nie ma innych mediów?

czy inne media mają takie zasięgi jak TVN? Czy inne media informowały o aferach?

Już pomijam fakt tego naiwniactwa ze zamkną TVN, serio wierzysz w te bzdury?

wierze w przejęcie TVN przez spółki SP albo słupa (typu telewizja republika, niezależna, wpolityce) tak jak to miało miejsce z Polska Press
https://www.money.pl/gospodarka/przejecie-polska-press-uokik-ramie-w-ramie-z-orlenem-wnosi-do-sadu-o-oddalenie-odwolania-rpo-6651874374806464a.html
@jozef-dzierzynski: Internet mój drogi, informowal o wszystkich aferach każdej opcji politycznej- i tych po i tych pisu, jest jedynym obiektywnym medium w Polsce bo każdy może pisać co chce i kiedy chce. Telewizja to przeszłość. Według tej ustawy spolki skarbu państwa nie mogą przejmować a polska press nie ma takich funduszy. Prędzej przejmie ich axel springer
@Vini_puh:

Internet mój drogi, informowal o wszystkich aferach każdej opcji politycznej- i tych po i tych pisu, jest jedynym obiektywnym medium w Polsce bo każdy może pisać co chce i kiedy chce.


sprawdź sobie przekrój społeczeństwa wg wieku, tajemnicą poliszynela jest to że PiS wygrało głosami starych ludzi którzy internetu nie czytają

Według tej ustawy spolki skarbu państwa nie mogą przejmować

dlatego użyje się słupa. Orlen czy Energa podpisze wielomilionowy kontrakt
@jozef-dzierzynski: Nawet jesli to niech przejmują, im szybciej wejda Chińczycy i zrobią porządek tym lepiej. Po tym co się dzieje od paru dni a w szczególności po wczorajszych atakach pod sejmem stwierdziłem ze ten naród nie zasługuje na nic innego jak bycie #!$%@?
@Vini_puh:

im szybciej wejda Chińczycy i zrobią porządek tym lepiej

chcesz podzielić los Ujgurów? Bo nie oszukujmy się jeżeli chinczycy będą mieli władze to wprowadzą dokładnie coś takiego, SCS, waluta z datą ważności, kamery z wykrywaniem twarzy i totalna inwigilacja