Wpis z mikrobloga

@Fajoski: Nie trzeba być tegim umysłem, żeby przewidzieć ze PiS się z kimś dogada- albo z kukizowcami albo z lewica. Dla was powinno być ważne jak się potoczy następne głosowanie
@Vini_puh: Rozumiem Twój argument, ale to wiadomo było dopiero po głosowaniu. Gdyby po czasie okazało się, że brakło 2 głosów (a wczoraj w głosowaniu o odroczenie były przecież niespodzianki) , to wstrzymanie się konfederatów przyczyniłoby się do wygranej PiS. Zgodnie z Twoim tokiem rozumowania, od początku kadencji wszyscy posłowie opozycji mogliby się nie pojawiać w sejmie - przecież i tak nie mają większości. Poza tym jak ktoś na swoim sztandarze niesie
Nie bardzo ogarniasz co się dzieje w sejmie łykasz nagłówki jak pelikan


@Aziz_Shavershian: ty za to łykasz jak pelikan każdą populistyczną manipulację konfy

po primo głosy Konfy nie miały znaczenia


@Aziz_Shavershian: Nie wcale, przy tak bliskim głosowaniu, gdzie jak konfa głosowała z opozycją udało się przełożyć głosowanie na 2 września. Potem dopiero się Kukizowcy #!$%@? i "się pomylili". Gdyby konfa od początku nie odwalała cyrków pozycja anty-lex TVN by była
@swiadomy_anakolut: Ja przede wszystkim wątpię w to, ze TVN przestanie nadawać- discovery odsprzeda problem jakiemuś niemieckiemu koncernowi i to jeszcze przed koncem koncesji. To co teraz obserwujemy w Polsce jest kolejnym odcinkiem serialu pod tytułem popis i wg mnie (jako ich wyborcy) dobrze, ze konfederacja się nie wtrąca w to bo to nie nasza wojna. W tym wszystkim chodzi tylko o to kto głośniej bedzie krzyczał o nic więcej. Psy szczekają
@Vini_puh: Też nie wierzę, żeby TVN miał przestać działać albo przejść w polskie ręcę, ale jednak niesmak pozostanie. "Zagranica" widzi, że dla chwilowej korzyści jest w Polsce wprowadzane prawo służące utrudnieniu działalności amerykańskiej firmy i nie jest tak, żeby ta firma dopiero powstawała, wchodziła na rynek mediów, przeszła jakąś przemianę albo zmieniła ostatnio właściciela. Jest to firma, która dotąd normalnie działała, a ostatino miała bardzo na pieńku z obecną władzą. Takie
#bekazlewakow bo dalej nie ogarniają ze głosy konfederacji nic nie zmieniają za to po tym jak ustawa wróci z senatu do sejmu to ich wstrzymanie bedzie traktowane jakoś głos przeciw


@Vini_puh: #bekazprawakow bo jak mieli okazję pokazać swoją antysystemowość i zrozumienie nastrojów społecznych to oczywiście musieli schować głowę w piasek XD konfederacja pozostanie już zakładnikiem własnego elektoratu, który choć niewielki, to jednak jest konfie baaaardzo potrzebny w tej chwili. Niezdecydowani
@ghandi92: na konfederację zagłosowali ludzie, którzy mieli dosyć PO, PiS, lewicy, razemków i innych, którzy już byli u władzy. Raczej wczorajsze głosowanie niczego nie zmieni, jeśli chodzi o ich elektorat
bo dalej nie ogarniają ze głosy konfederacji nic nie zmieniają za to po tym jak ustawa wróci z senatu do sejmu to ich wstrzymanie bedzie traktowane jakoś głos przeciw. W takim przypadku PiS-owi nie uda się przepchnąć ustawy no chyba ze lewica jak zwykle ich wesprze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Vini_puh: chyba ze zupelnie przypadkiem znow sie pomyla jak Kukiz ( ͡° ͜ʖ ͡°