Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Z dwoma znajomymi studentami szukamy trzypokojowego mieszkania w Poznaniu, może ktoś o czymś słyszał i szepnie słówko albo dwa. W gruncie rzeczy nasze główne wymagania to 3 niezależne, nieprzechodnie i umeblowane pokoje oraz szybki internet światłowodowy, lub możliwość podłączenia takowego, np. z INEA. Nasz budżet to +- 2800 złotych ze wszystkimi opłatami włącznie. Właściwie to każda lokalizacja jest spoko, może jedynie poza kampusem Morasko i Naramowicami. Z góry dzięki mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#poznan #wynajem #mieszkanie
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shelby0153: mam przejrzane i obdzwonione wszystko z ostatnich 3 tygodni na otodom i olx, szukam też na poznańskich grupkach na fb. Ale trochę jebla już idzie dostać, więc w sumie nie zaszkodzi napisać i tu. Dziś przy próbie umówienia się na oglądanie mieszkania przez olx właścicielka zaczęła mi przez 15 minut biadolić że jest w stanach i ma kredyt we frankach. Może choć tutaj znajdzie się coś normalnego pocztą pantoflową, bo
@Baylon kiedyś wynajmowałem super 3 pokojowe mieszkanie na długiej od administracji mieszczącej się na ulicy Niedziałkowskiego 1 ;) mieli tam z 3 takie mieszkania. Wygooglaj do nich telefon i a nóż widelec mają coś wolnego teraz :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Powuyo: stary, to jest logiczne, że nie będę płacić prawie 3 tysięcy za 46 czy 48 metrowe mieszkanie (a takie metraże najczęściej widzę) w takim standardzie. To już jest gruba przesada i nie mówimy tu o jakiejś top lokalizacji tylko to było bodajże na Grunwaldzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raxi109: ale widzę wiele porządnych ofert tylko po prostu szybko znikają, a jestem na straconej pozycji bo mam dość daleko do Poznania i w dodatku w tygodniu pracuję 8-16. Także mam 2 dni okienka kiedy mogę potencjalne mieszkania oglądać. Doskonale wiem jak wygląda rynek najmu, ale jeśli Janusz chce za 45 metrowe mieszkanie (z pokojami typu 6 czy 7 metrów kwadratowych) 2.8k ze wszystkim, a wygląda to dosłownie tak jakby babcia