Wpis z mikrobloga

@Takumi: Jak idziesz w jungle to wez runki na as + ad. Trinity dobre, sunfire wymien na omena. Eldera w ogole nie warto, zamiast bfa botrka bym widzial i byloby cacy + slot na item zamiast eldera :)
@funk: Hm, czyli że sprzedać maczetę/spirit stone'a? Jakoś nie jestem zwolennikiem tego, ale przy następnej okazji spróbuję co z tego wyjdzie, dzięki.
@Takumi: Runy spoko, reszta kupa. Ale nic tu nie wymyślę, bo pewnie nie rozumiem zamysłu autora. Jakbym już dostał Leonę do lasu to robiłbym ją tanky. Powinna się sprawdzić jako tank/inicjator. Tutaj zrobiłeś z postaci, która ma niezłe spelle do engage, full ad kupę, która ginie równo ze swoim wejściem w teamfight. Sunfire na GA chociaż zmień.
@Mokatte: Hm, zamysł był taki żeby zrobić coś nie do końca standardowego i zobaczyć jak to działa. Sprawdziłem i muszę się nie zgodzić z częścią o padaniu przy wejściu w TF. Ale trochę smutłem jak tak storpedowałeś mój pomysł :<
@Takumi: Ja bym za armor/magic pene dał ms speeda. Za drogie itemy jak na junglera. Zanim złożysz BT i TF'a będzie już późny mid/wczesny late game. Sunfire jak najbardziej ok, dałbym SotAG zamiast SotEL (tenacity). Trinity Force jest spoko item, ale nie #!$%@? go, bo jak będziesz do tyłu w stosunku do przeciwnego jugnlera, to będzie kupa (ostatnio często ten błąd na lee sinie powtarzałem). Za Bt radzę Randuina. Można na
@MainstreamowyHipster: Dzięki za rady. Na początku myślałem żeby wstawić tam SV, i do tego te kapcie z bonusem do MS poza walką, ale później dałem kapcie z MR i właśnie to nieszczęsne BT. Czyli wg Twoich rad powinno wyglądać to tak: SotAG, Sunfire, SV, Trinity, Randuin?
@Takumi: Build zawsze buduj pod sytuacje, bo jeśli np. masz w przeciwnym teamie samych AD to SV ci się nie przyda i lepiej wziąć coś pod armora więcej. Zawsze buduj się sytuacyjnie. Sunfire też można z czasem wywalić i warto dać na koniec za niego coś AD (jak BC). Jeśli np. widzisz że jesteś do przodu to buduj się bardziej ofensywnie, bo to pomoże jeszcze bardziej zgnieść przeciwnika (wiele osób wtedy
@MainstreamowyHipster: Powinienem napisać "powinno wyglądać mniej-więcej tak", bo zawsze staram się dostosować do sytuacji, a wyglądało jakbym się zawsze trzymał sztywno jednego buildu. Dziś wieczorem coś pokombinuję, sprawdzę co z tego wyjdzie. Dzięki jeszcze raz za pomoc.