Wpis z mikrobloga

Pewnie głupie pytanie, ale szlag mnie trafia - jest jakiś sposób żeby zetrzeć sobie ostre końcówki zęba? Mam założone tymczasowe lekarstwo, wizyta dopiero we wrześniu a mnie kłuje mocno w język w dwóch miejscach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#dentysta #zeby #stomatologia
  • 9
  • Odpowiedz
@affairz: odsłoniły się ostre końcówki zęba niestety, od strony bardziej wewnętrznej jest gładziutko, bardziej przy zewnętrznej są ostre i haczą mi cały czas o język ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzapom: no ale to jak to są Twoje odkryte ostre krawędzie szkliwa to nie chcesz go spiłowywać. potem Ci założy wypełnienie i ten problem zniknie, nic z tym nie rób, przywykniesz na ten czas
  • Odpowiedz
@bulwapospolita: tak by było najprościej, ale szczerze mówiąc trochę mi głupio... poza tym dostałem informacje, że gdyby wypełnienie mi wypadło to mam sobie włożyć watę, tym bardziej wątpię żeby ktoś się przejął tą "pierdołą" jak dla nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzapom: Nie wiem, jak inni dentyści, ale ja bym wolała, żeby mój pacjent zadzwonił z takim problemem niż sobie piłował pilniczkiem. Z jakiego powodu masz wypełnienie tymczasowe? Wata to nie jest wystarczające zabezpieczenie. Jeśli ząb jest w trakcie leczenia kanałowego, przez watę będą przesiąkać bakterie. Chyba że ząb ma być docelowo usunięty, to z watą do września by dotrzymał.
  • Odpowiedz