Wpis z mikrobloga

Macie jakieś tipsy do pierwszej odsłony Nioha po ukończeniu wątku głównego i epilogu? ;) Te endgame'owe misje poboczne opierające się na starciach z dwoma bossami równocześnie są przegięte. Nie wspominając o DLCkach, utknąłem na bossie Date Shigezane. Niestety nie da się go szybko i łatwo pokonać, bo efekt Sloth Talismanu bardzo szybko na nim znika :(

#nioh #darksouls #gry #pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
@Desolator: jest tip po którym każdego bossa rozwalisz
TIP: podczas gry zdobywasz amitre która ładuje forme ducha (czy coś takiego) normalnie zdobywasz to od przeciwników ALE masz też "stałą" formę amitry w ekwipunku która działa tak samo po jej użyciu ładuje pasek ducha. Więc przed walką bossem wystarczy 2 porcje amitry i pyk masz atak ducha. Atak ducha sie skończył? A boss ma jeszcze 50%hp? Nie ma problemu bo tą amitre
  • Odpowiedz
@PogromcaUP: To akurat wiem, mam zachomikowane sporo kryształów różnej wielkości. Z tymi dwoma porcjami to nie do końca, wszystko zależy od rozmiaru kryształów jakich zużyjesz no i wybranego ducha (te z najsilniejszymi atakami wymagają o wiele więcej amitry). Problem był w tym, że Date Shigezane jest szybki i ma długie combosy, będąc w formie ducha wystarczy chwila nieuwagi i ściągnie cały pasek ducha, a potem kolejne ciosy od razu ukatrupią.

Z
  • Odpowiedz