Wpis z mikrobloga

@mapache: orientujesz się może czy któraś palarnia ma takie opakowania, z których da się łatwo ściągnąć naklejkę z opakowania i przerzucić ją na swój pojemnik?

Przesypuję zwykle kawę do swoich pojemników, a jak mam w obiegu więcej niż kilka to szybko zapominam która jest która.
  • Odpowiedz
@mapache: muszę obczaić, dzięki :)

Kupiłem sobie ostatnio w końcu Fellow Atmos, a do tej pory z manufaktury zdarzało mi się wycinać etykietę i przypinać gumką recepturką, ale wygląda to jak festiwal nędzy i rozpaczy.
  • Odpowiedz
@mapache: Bo mi się źle z tych opakowań sypie i szybko mi się burdel w szafce robi. Nie wiem czy pic, ale przynajmniej trafia w mój gust estetyczny ;)
  • Odpowiedz
@Dru_Gru: Za krótko używam żeby wyrobić sobie opinię. Na pewno wytwarza próżnię, bo to słychać przy otwieraniu, więc teoretycznie ziarna powinny być dłużej świeże, ale ja i tak kupuje małe paczki kawy po 250 g, więc i tak nie zdążą mi się zepsuć. Ja kupiłem m. in. ze względu na ładny wygląd - do tej pory przesypywałem kawę do puszek po lavazza, ale już mnie drażniły komentarze ludzi „ale dobra ta
  • Odpowiedz