Wpis z mikrobloga

Super, pochwaliłam się szczurkiem, który nie wiadomo czy dożyje ranka... Byłam u weta ze szczurasem, bo siedział osowiały i nie jadł nic, dopiero dziś go wzięliśmy to nawet nie wiadomo od kiedy nie je, na pewno parę godzin. Dostał trzy zastrzyki i fajnie by było, gdyby jutro coś chciał zjeść. Mam nadzieję, że nie zastanę go zimnego.

#szczur #zdycha #smutlam
  • 18
  • Odpowiedz
@simsoniak: Nie wiem, smuteczek ;< Mój został podleczony i jest lepiej, wiesza się na klatce cały czas. Tylko na razie się nie ekscytuję tym, bo mi siostra mówiła, że mogę go rano zastać martwego ;p
  • Odpowiedz
@martusiek: Pamiętaj o podawaniu mu wody i jedzenia. Mój był totalnie osłabiony po tym, jak kilka dni nie jadł i nie pił (jednocześnie przyjmował leki, lekarz mówił, że samo przyjdzie) - ale wytrzymał w takim stanie kilka dni.

Pomiziaj go po pleckach i niech zdrowieje. :)
  • Odpowiedz
@simsoniak: No daję właśnie, siostra mówiła, żebym kupiła gerbera, jak nie będzie chciał jeść, to przynajmniej na siłę coś tam poliże, ale jak poczuł jedzenie to mu musiałam od ust odbierać, żeby za dużo nie zjadł, bo z tego co mi się wydaje to cały dzień był głodny. Mam nadzieję, że będzie lepiej ;)
  • Odpowiedz
@simsoniak: Już wszystko chrupie :) Nie wiem, co z tym gerberem zrobić :D Będą musiały zjeść szczurki. Tylko nei wiem, czy jej na noc zostawiać jedzenie, bo w sumie teraz sporo zjadła i jak jej dam, to znowu zacznie jeść i na noc nic nie zostanie. Myślisz, że wystarczy woda?
  • Odpowiedz
@simsoniak: Dziś dopiero go dostałam ;) I dziś jak wróciłam ze szkoły to był osowiały. Po lekarzu zjadł (to już wieczorem) i jadł prawie do tej pory cały czas coś. To nei wiem, czy jej zostawiać, czy nie będzie za dużo, bo się martwię, że ona tak cały dzień nie jadła.
  • Odpowiedz