Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek: Niestety Nawacki sam siebie powinien zbanować za głupotę i kłamstwa. Ale idiota mimo wszystko pozostanie idiotą.

Oczywiście, ze RP jest Państwem świeckim i neutralnym konstytucja mówi jasno, niestety do ciemnego ludu to nie trafia i sobie dopowiadają.

Tutaj cytat z preambuły

, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzący
@czeskiNetoperek: I takie dzbany rządzą tym krajem. W Polsce państwo świeckie jest kategorią ustawową, określoną w ustawie z dnia 17 maja 1989 roku o gwarancjach wolności sumienia i wyznania. Art. 10 ust. 1 tej ustawy brzmi: „1. Rzeczpospolita Polska jest państwem świeckim, neutralnym w sprawach religii i przekonań”. Pojęcie to nie występuje w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 roku – zawiera ona natomiast przepis w brzmieniu: „Władze publiczne
Oczywiście, ze RP jest Państwem świeckim i neutralnym konstytucja mówi jasno, niestety do ciemnego ludu to nie trafia i sobie dopowiadają.


@Reirethis: I na podstawie tego nazywasz doktora nauk prawnych Macieja Nawackiego ciemnym ludem?!

I bardzo dobrze go nazywasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
najlepsze, że babki pisały mu z zachowaniem kultury wypowiedzi a ten pisowski aparatczyk wyzywa je od nieuków i paniuś. Pisowskie elity to jest takie mentalne bajoro, że to jest niewiarygodne.


@music_has_the_right_to_children: Przez PiS czasami mam flashbacki z czasów młodości. Obecni pisowcy przypominają mi bardzo pod względem intelektualnym działaczy Samoobrony, przy czym tamci mieli jednak trochę więcej kultury/bardziej próbowali się kryć, bo pisowcy dziś mają ego wywalone w kosmos i uważają, że