Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZaplutyKarzelReakcji: gościu co ty #!$%@?, po prostu tu nie ma nic ze sztuki jako warsztatu, po prostu tagi, bardziej mozna to odbierac jako dzielo literackie, bo ktos namazal bazgroły ktore obrażają i to odwrocenei rzeczywistości jak piszesz.

Pomijając więc warsztat - o wiele bardziej wplynal na moje postrzeganie świata Dostojewski w idiocie niz to, bo faktycznie niektóre problemy spoleczne zacząłem zauważać i nie było to widoczne w tak banalny sposób,
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Co miałeś na myśli? Chyba jakieś whatabout, ale ciężko zrozumieć. Ty napisałeś bzdurę, to ci mówię, że bzdurę napisałeś. Nikt nigdy nie mówił, że w definicji sztuki mieści się warsztat artystyczny w sensie manualnym czy formy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TenTypZez: To miałem na myśli co przedtem napisalem, oddzielając to całkowicie od tematu warsztatu - bo jest brzydkie, sam przekaz jest bezsensowny i niskich lotów, glupiego do myslenia nie zmusi, a madrzejszy wie ze to jest problem. Nie rozwiazuje, nie zwraca uwagi na jakies tam problemy a gruba kasa poszła i ktos moze sie poklepac po pleckach jaki to madry nie jest.

Jak pisalem - juz lepiej idiote dostojewskiego przeczytać,
  • Odpowiedz