Wpis z mikrobloga

@Back_Space: miała uraz wielonarządowy, czyli połamało ją, oskalpowało, powyrwało stawy, ogólnie bardzo #!$%@? śmierć. imo gorszą miał woźniak starak, który wpadł do wody i włosy mu się wkręciły w silnik motorówki, więc oskalpowało go i utopił się jednocześnie
@Back_Space: Od Ikarusa, do jej obrażeń, jeszcze by doszło uszkodzenie bębenków. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze całkiem niedawno po Katowicach Ikarusy jeździły. W 2016 wycofali dopiero, jak się nie mylę. W sumie szkoda, bo mogli zostawić jakąś linię historyczną. xD Raz na ruski rok bym pojeździł, żeby sobie powspominać.

A co do niej, to mam nadzieję, że szybko straciła przytomność. W tym kontekście mnie martwi to, że
@Back_Space: Tak. Dla mnie wysoki poziom głośności jest jedną z charakterystycznych cech Ikarusów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obok wysokiej podłogi i tego, że to wszystko się tam tak zajebiście trzęsło w trakcie jazdy.

Zwłaszcza jak się jest gówniakiem, a za gówniaka się najczęściej tymi Ikarusami jeździło w moim przypadku, to takie rzeczy robią jeszcze większe wrażenie.

Pamiętam, jak ostatni raz jechałem Ikarusem gdzieś pod koniec 2010 roku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A co do niej, to mam nadzieję, że szybko straciła przytomność. W tym kontekście mnie martwi to, że ona chyba miała oczy otworzone na tych zdjęciach


No z zeznań narzeczonego wynika, że słyszał jej krzyk jak biegł za busem. Laska, która klęczała przy wyrzuconej przez autobus Basi również wołała, że dziewczyna żyje...