Wpis z mikrobloga

Mirki robił ktoś platynę w God Of War? Długa droga? Słyszałem, że wszelkie artefakty lepiej zbierać po odblokowaniu szybkiej podróży. Ustawiłem poziom na maksa i się trochę męczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ps5 #gry
  • 6
  • Odpowiedz
@Matijas94: Do platyny jest wymagane sporo pierdół do których poradniki na spokojnie znajdziesz na yt. Problemem są tu dodatkowi bossowie, a w szczególności ostatni z nich, który jest niesamowicie #!$%@? nawet na normalnym poziomie trudności. Życzę szczęścia na najtrudniejszym. Mi ogarnięcie wszystkiego poza zbieraniem tych dodatkowych rzeczy zajęło jakieś 45 godzin, więc dolicz sobie do tego jakieś 5 i będziesz miał trofke.
  • Odpowiedz
@Matijas94: Ja nie miałem cierpliwości do znajdziek. Z walkiriami można sobie poradzić na luzie, bo z platyną nie jest powiązany konkretny poziom trudności. Na easy są dość łatwe. Oczywiście to trochę oszukiwanie, ale znacznie gorsze rzeczy robiło się dla platynowych trofeów. ;)
  • Odpowiedz
@Matijas94: mam 51 platyn God of War pokonałem na 2 najtrudniejszym. W God of War są 2 trudne trofiki zbieractwo (kruki) i pokonanie sigrun (co wymaga troche czasu ale jest bardzo satysfakcjonujące). GoW nie ma żadnych trofików to pominięcia więc wystarczy 1 przejście, a po zakonczeniu fabuły ładujesz tyle idzie w postać aby dać rade pokonać Sigrun. Co to samego bossa jest to jedno z najlepszych starć w grach. Aby
  • Odpowiedz
@Matijas94: Popieram to co napisał pogromca. Jeśli lubisz wyzwania to ostatnie walki na najtrudniejszym będą super zabawą. Ja się męczyłem kilka godzin na najtrudniejszym poziomie, ale byłem świeżo po dark soulsach więc mi się podobało. Najbardziej meczące było zbieranie kruków. Po skończeniu gry gdy będziesz platynował po prostu znajdź filmiki z lokalizacjami kruków, rożnych znajdziek na YT. Z tego co pamiętam to do GOW-a było to dobrze zrobione. Wadą jest
  • Odpowiedz
@Matijas94: Platyna prosta,możesz na spokojnie przejść fabułe,a po skończeniu gry zająć się znajdźkami.To jak ciężkie będzie pokonanie walkirii zależy od tego na jakim poziomie trudności grasz.
  • Odpowiedz