Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ok. 3 miesięcy mam problem z dwoma czerwonymi plamami na prąciu. Z obecną różową wiedzie nam się dobrze. Oboje mamy dosyć duże libido i celem redukcji kosztów postanowiliśmy zmienić prezerwatywy Durexa na te rossmannowe (są o wiele tańsze a różnicy nie odczuwaliśmy). Dotychczas korzystaliśmy właśnie z Durexow albo stosunek przerywany. I po pewnym czasie od zmiany prezerwatyw na żołędziu wyskoczyły mi dwie małe czerwone krostki obok siebie, które potem zlały się w jedną plamkę. Obok pojawiła się druga. Plamki nie powiększają się ani nie wyskakują nowe. Początkowo przestraszyłem się, że to jakaś wenera (3 lata temu była się puszczała na prawo i lewo o czym nie wiedziałem). Zrobiłem test na chlamydie, HIV, kiłę i hcv ale wszystkie negatywne. Chodzę do wenerologa, ale chyba nie za bardzo to ogarniają bo dostałem 4 różne maści i jeden antybiotyk i nic to nie dało. Przypomina to raczej leczenie po omacku a o biopsji nawet nie chcą słyszeć. Dopiero na ostatniej wizycie (z innym dermatologiem) zapytał czy jestem alergikiem (jestem) i zasugerował, że może to być uczulenie na lateks. Od momentu kiedy wyskoczyły te zmiany stosujemy prezerwatywy z różowa. I tutaj pytanie do was. Czy ktoś miał podobne incydenty z prezerwatywami z rossmana i czy może to być uczulenie na lateks jeśli nie odczuwam żadnych nieprzyjemności z tymi zmianami związanymi? Nic nie swędzi, nie piecze, nie drapie, tylko po prostu jest. Dziwi mnie też, że w żaden sposób pomimo regularnego stosowania prezerwatyw zmiany sie nie powiększyły, nie pogorszyły. Nie cieszy mnie ta sytuacja, bo chcielibyśmy zacząć starać się o dziecko ale różowa mówi, że dopóki się nie wyleczę to nie ma na to zgody. A o lodziku bez gumy to mogę tylko pomarzyć…
Może jest tu ktoś kto zajmuje się #dermatologia #wenerologia #seks #lateks #uczulenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61110ca2be8421000b7125e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3